19
N, Sie

Z życia wzięte

Prawie każda z nas lubi uciekać się do przyjemnej wolności bycia chodzenia w skarpetach, czy to w domu, w klasie jogi, czy w innym miejscu. Aktywności domyślnie praktykowane boso powinny być aktywności takie jak np. joga, taniec, sztuka walki i pilates. Jeśli jednak nie można było sobie pozwolić na treningi „na bosaka” noszenie klasycznych skarpetek wydawało się wystarczającym kompromisem. Aż do teraz.

ToeSox to marka, która stworzyła skarpetę o szczególnym charakterze. Te pięciopalczaste skarpety są prawdopodobnie najbardziej zbliżone do chodzenia boso, z wszystkich propozycji, jakie można dostać. Element pięciopunktowy umożliwia użytkownikowi swobodne rozczapierzenie palców u nóg. Chociaż skarpetki z 5 palcami można już było spotkać w niektórych sklepach, to skarpety pięciopalczaste ToeSox są w dużej mierze unikalne, ze względu na ich antypoślizgową podeszwę.

Na pierwszy rzut oka wyglądają jak standardowa para skarpet bawełnianych z dodatkiem pojedynczych palców, ale po bliższym zapoznaniu się z propozycją od ToeSox można zauważyć, te małe, okrągłe gumowe kółeczka które pokrywają spód skarpet. W tym kontekście można sobie wyobrazić ich ogromną użyteczność w studio tanecznym lub w klasie jogi.

Skarpety pięciopalczaste ToeSox - nie tylko na zajęcia!

Nie trzeba jednak uprawiać jogi czy chodzić na tańce, by cieszyć się funkcjonalnością tych skarpet. Dobrze się nosi pięciopalczaste skarpety ToeSox także i w domu. Można wtedy poczuć ich użyteczność i wydajność, i wygodę. Tak – choćby dla tej wygody warto mieć w swojej szufladzie z bielizną przynajmniej jedną parę skarpet ToeSox. Dla kogoś, kto często jest aktywny - chodząc boso lub w skarpetach, ToeSox może być najlepszym przyjacielem! Poza tym, skarpetki są dostępne w naprawdę modnych kolorach i wzorach, co jest dodatkowym, przyjemnym profitem.

Skarpety pięcipalczaste ToeSox występują w dwunastu różnych kombinacjach kolorów, jeśli chcesz dodać trochę mody do swojej „bosej” aktywności – to z pewnością fajny bonus. ToeSox to spełnienie marzeń, szczególnie dla ludzi z hobby, które realizują... na palcach:)!

Więcej informacji na temat skarpet pięciopalczastych możecie znaleźć tutaj: ToeSox.