19
Cz, Lip

Z życia wzięte

Flotea to wyszukiwarka profesjonalnych usług transportowych. W jednym miejscu możesz zarezerwować wygodne i bezpieczne przewozy do ponad 28 krajów, a także kilku tysięcy miast, miasteczek oraz wsi. Wystarczy, że wpiszesz cel swojej podróży, miejsce odjazdu oraz zakres czasowy, a zostaną przedstawione Ci najlepsze oferty.

Busy z Rzeszowa do Niemiec oraz innych krajów

Dużą popularnością w Rzeszowie cieszą się busy do Niemiec. Coraz więcej osób poszukuje komfortowego transportu w rejony Europy Zachodniej. Są to nie tylko podróże w celach turystycznych, ale bardzo często w celach zarobkowych. Flotea umożliwia znalezienie przejazdów na najwyższym poziomie, a jednocześnie ekonomicznych. Znajdziesz tu dodatkowe udogodnienia, takie jak np. wi-fi, czy też toaleta. Zapomnij o męczących, wielogodzinnych podróżach. Z Flotea.pl dotrzesz na miejsce szybko i w dogodnych warunkach. Doświadczeni kierowcy bezpiecznie i bezproblemowo dowiozą Cię pod wskazane miejsce. Interesują Cię busy do Austrii? W rubryce “skąd” wpisz Rzeszów, a w polu “dokąd” Austria, kliknij przycisk “Szukaj”. Zobaczysz listę przejazdów na interesującej Cię trasie. Wybierz najlepszą ofertę i zarezerwuj bilet w dogodnym terminie. Bez trudu odnajdziesz także najlepsze busy do Holandii oraz wielu innych państw.

Sprawdź busy z Rzeszowa do Niemiec

Zakup biletu na przejazd busem lub autokarem

Zakup biletu standardowego jest bardzo prosty - wystarczy wybrać konkretną ofertę i kliknąć w przycisk "WYBIERZ". Zostaniesz przeniesiony na podstronę, która zawiera formularz przejazdu oraz mapę. Bardzo ważne jest, aby podać aktualny adres mailowy. To właśnie na niego po wypełnieniu formularza oraz dokonaniu płatności online, zostanie przesłany Ci bilet w formacie PDF (gotowy do wydruku).

W przypadku zakupu biletu door2door procedura jest bardzo podobna. Należy jednak pamiętać, aby precyzyjnie określić miejsce wyjazdu oraz celu docelowego. Informacje muszą zawierać miejscowość, ulice oraz numer budynku. Klikając na przycisk "szczegóły" otrzymasz dokładne wytyczne na temat swojej podróży, m.in. data i miejsce wyjazdu, dokładna godzina wyjazdu, adres punktu docelowego, oszacowana godzina dojazdu, rodzaj pojazdu i jego wyposażenie. Jeśli chcesz, możesz założyć konto oraz uzupełnić swój profil na portalu o dodatkowe informacje. Dzięki temu poprzez opcję "wyślij wiadomość" możesz zadać pytanie wybranemu przewoźnikowi.

Flotea.pl to szansa dla przewoźników

Jeśli jesteś przewoźnikiem, możesz zupełnie za darmo umieścić oferowane trasy i bilety. Dzięki temu znacznie wzrośnie zainteresowanie Twoimi przewozami. Pamiętaj, aby zamieścić szczegóły swojej oferty oraz wszelkie udogodnienia, które oferujesz. W dzisiejszych czasach pasażerowie nie wyobrażają sobie wielogodzinnej podróży bez dostępu do Internetu - jeśli udostępniasz sieć Wi-Fi koniecznie zaznacz to w swojej ofercie. Nie zapomnij o zdjęciach samochodów, regularnym aktualizowaniu kalendarza wyjazdów, a także odpowiadaniu na prośby klientów.