22
Pt, września

Od września 2016 roku samochód wystawowy firmy TECH Sterowniki, lidera produkcji urządzeń elektronicznych do sterowania ogrzewaniem odwiedza największe polskie miasta. W jego wnętrzu znajdują się najnowsze modele sterowników oraz te, które od lat cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Każdy może przyjść, zobaczyć i wypróbować możliwości poszczególnych urządzeń, a także uzyskać odpowiedzi na pytania związane z ich montażem oraz użytkowaniem.

Pierwsza hala MAKRO w Polsce powstała w 1994 roku w Warszawie. Dzisiaj to już 30 hal i 11 MAKRO Punktów. W Polsce już ponad 2 mln Klientów zaufało sieci MAKRO, a na świecie MAKRO Cash and Carry obsługuje blisko 20 mln zadowolonych Klientów.

Wiodąca sieć zaopatrująca przedsiębiorców, przez lata istnienia w Polsce nabyła wiedzę i doświadczenie w kompleksowym zaspokajaniu potrzeb Klientów. W ofercie sieci MAKRO można znaleźć kompleksowe zaopatrzenie dla gastronomii, hoteli jak również szeroką gamę materiałów biurowych niezbędnych do sprawnego funkcjonowania każdej firmy.

Już jutro (sobota 19 września) rusza jubileuszowy bieg z okazji  5 -lecia powstania Stowarzyszenia  "Poprowadź Mnie przez Świat". Bieg odbędzie się  na dystansie 5 km i 10 km.  To wydarzenie  sportowe  połączone będzie z III Piknikiem Rodzinnym "SPEŁNIAĆ MARZENIA ".

Serdecznie zapraszamy miłośników biegania oraz tych, którzy preferują aktywny sposób spędzania czasu wolnego. Weź udział! Pobiegnij!  Wygraj!

Zaczynamy o godzinie 10:00 - BAW SIĘ RAZEM Z NAMI ! 

Światowej sławy pianista z Urugwaju - Miguel Lecueder, koncertem 6 maja 2016 w zabytkowych wnętrzach Dworu Kombornia zainauguruje V Festiwal Karpacki Wieczory Muzyczne w Dworze Kombornia – wiosna 2016. Patronat Honorowy nad koncertem objęła Ambasada Urugwaju w Polsce. Wstęp na koncert jest bezpłatny.

W sobotę (19 września) odbył się jubileuszowy bieg z okazji 5-lecia powstania Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Poprowadź Mnie przez Świat" pod hasłem "Biegamy i Spełniamy Marzenia". 

Na dystansach 5km i 10 km wzięło udział ponad 170 biegaczy. W ramach imprezy odbył się również integracyjny bieg z podopiecznymi Stowarzyszenia na dystansie 1 km oraz III Piknik Rodzinny.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Niżańskiego - Robert Bednarz

Okres jesienny, który mamy za pasem sprzyja dalszym i bliższym wędrówkom i spacerom z naszym czworonożnym Przyjacielem. Jest to czas, w którym pogoda jest już zmienna i oprócz frajdy ze wspólnego przebywania w plenerze możemy mieć konieczność zmierzenia się z problemem utrzymania w czystości sierści naszego Pupila.

Po w miarę możliwości długim spacerze i "zaliczeniu" przez psa, a to błota, a to kilku kałuż powinniśmy zająć się po powrocie do domu doprowadzeniem naszego Pupila do stanu czystości, co ma na celu poprawę nie tylko estetyki, ale i przede wszystkim higieny.

Więcej artykułów…