19
Pn, Mar

Nie zawsze warto jechać najszybszą trasą do celu, zwłaszcza na urlopie. Warto zjechać z trasy i zobaczyć coś ciekawego. Polska jest pełna atrakcji, które warto poznać.

Planując podróż do Hiszpanii w swoich założeniach wypoczynkowych nie wypada pominąć Wysp Balearskich - archipelagu położonego nad Morzem Śródziemnym. Zaliczamy do nich sławne: Majorkę, Ibizę oraz Minorkę i Formenterę, a także szereg małych, lecz niezamieszkałych wysepek. Te legendarne już miejsca przyciągają corocznie miliony turystów i wczasowiczów z całego świata.

Opcji jest wiele, ale weekend w SPA na pewno poprawi nasze samopoczucie i pozwoli odpocząć po ciężkim tygodniu pracy.

Po całym tygodniu ciężkiej pracy, jedyne na co ma się ochotę to porządny, a zarazem komfortowy wypoczynek. Idealnym planem jest ucieczka za miasto, w jakiś urokliwy zakątek Polski.

Livigno usytuowane jest we Włoszech na terenie regionu Lombardia, w prowincji Sondrio. To malownicza, długa na czternaście kilometrów dolina położona przy granicy, dokładnie pomiędzy doliną Alta Valtellina we Włoszech a szwajcarską Engadin. Sprawdź, jakie warunki narciarskie panują w Livigno!

Podróżowanie to najlepszy sposób na poznawanie nowych kultur i delektowaniem się pięknem świata, którego niektóre zakątki wydają się tak odległe, a w rzeczywistości możliwość ich zwiedzenia jest na wyciągnięcie ręki. Odpowiednia organizacja i chęci potrafią zapewnić możliwość zwiedzenia najpiękniejszych miejsc w Europie, a po wyprawie zostaną nam niezapomniane wrażenia. Sprawdźmy, jak zaplanować wycieczki objazdowe po Gruzji, by wrócić z pięknymi wspomnieniami.

W dzisiejszych czasach istnieje wiele możliwości podróżowania. Mając wybrany już cel podróży można skorzystać z wielu środków transportu aby dostać się do miejsca docelowego.

Więcej artykułów…