19
Pt, Sty

Wytrzymałość i kondycja z pewnością przydają się w trakcie zawodów triathlonowych, jednak ogromne znaczenie ma również właściwa technika. Jedno jest pewne – bez odpowiedniego przygotowania, nie mamy szans dobiec do mety. Jak więc sprawić, by triathlon stał się realnym celem?

Chyba każdy z nas, czekał na ten wielki moment. Już za niespełna tydzień, przekonamy się o tym, kto stanie w tym roku jako zwycięzca na podium Ligi Mistrzów. Czy bedzie to Mistrz Hiszpanii, czyli Real Madryt, czy też Mistrz Włoch, czyli Juventus? Obie drużyny pokazały wielką moc, jakość i wielkie złączenie sił w najtrudniejszych etapach swoich lig, a także etapach walki o Finał Ligi Mistrzów. Droga do Cardiff została w tym momencie zakończona i obie mogą się cieszyć wielkim sukcesem, który osiągnęły już teraz, w tym momencie!

Wielu kobietom wydaje się, że trening siłowy przeznaczony jest tylko dla mężczyzn. Wynika to z faktu, że kojarzy się on z dużym wysiłkiem fizycznym i bardzo rozbudowana muskulaturą. Okazuje się jednak, że odpowiednio dobrane i wykonywane ćwiczenia siłowe są jednym z lepszych sposobów na wymodelowanie sylwetki oraz poprawę kondycji fizycznej.

Jeśli marzysz o aktywnych wakacjach nad wodą i lubisz mocne wrażenia oraz smak adrenaliny to znak, że najwyższy czas, by spróbować windsurfingu. To dyscyplina uważana przez wielu za bliską sportom ekstremalnym, choć de facto uprawiać może ją właściwie każdy.

Mogłoby się wydawać, że większość osób już zdaje sobie sprawę, na czym polega trening w siłowni. Niestety nadal wiele osób wierzy w różnego rodzaju mity dotyczące ćwiczeń siłowych. Bardzo często można na przykład spotkać się z opinią, że kobiety chodzące na siłownię nabierają męskich kształtów. Oczywiście takie rzeczy mogą mówić tylko osoby, które nie mają zielonego pojęcia o treningu, jednak wiele kobiet sugerując się tego rodzaju „informacjami” rezygnuje z rozpoczęcia ćwiczeń.

Siłownie w Poznaniu kładą nacisk na ciągłe urozmaicanie swojej oferty. W związku z tym nie odbiegają od standardów klubów sportowych w Warszawie, czy Wrocławiu. Jeśli znudziło Ci się już bieganie lub jazda na rowerze może warto spróbować czegoś nowego. Na zajęciach fitness w poznańskich kompleksach możesz nie tylko wyrobić swoje ciało, ale także świetnie się bawić.

Kilkanaście lat temu, jeśli chcieliśmy postawić na swoją ulubioną drużynę to trzeba było iść do zakładów bukmacherskich i tam zakreślić właściwe pole. Później czekaliśmy aż wynik będzie podany i sprawdziliśmy, co się nam udało wygrać, a czego nie.