19
Pt, Sty

Rozstępy to problem, który może nas dotknąć w każdym momencie życia - bez względu na płeć czy wiek. Są jednak grupy ludzi, u których pojawiają się one częściej niż u pozostałych. Jakie są zatem najczęstsze przyczyny rozstępów? Zobacz, kto jest na nie najbardziej narażony!

Istnieje wiele różnych sposobów na odchudzanie. Obejmują one stosowanie różnego rodzaju pigułek, leków i naturalnych suplementów. Ale czy rzeczywiście są skuteczne, tak jak zapewniają nas ich producenci? Odpowiadamy!

Co sprawia, że chcemy kupować kosmetyki zawierające naturalny kolagen? Dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na tego rodzaju zakup? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Fakt jest jednak taki, że kosmetyki, które zawierają w sobie naturalny kolagen, w znaczącym stopniu wpływają na odpowiedni wygląd naszej skóry. Co więcej, opóźniają one też proces starzenia się komórek. Czy to jednak są jedyne zalety, związane ze stosowaniem tego rodzaju kosmetyków? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w poniższym artykule.

Mikrodermabrazja to zabieg złuszczania naskórka oraz pobudzania, regeneracji i odbudowy skóry. Inaczej zwana też kontrolowanym mikropeelingiem, polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Od klasycznej dermabrazji zabieg ten odróżnia właśnie możliwość dostosowania stopnia głębokości ścierania naskórka.

W dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi intensywny styl życia przez co często nie ma czasu zadbać o siebie i należycie się zrelaksować. Aby odwrócić ten trend wielu ludzi decyduje się na wizytę w profesjonalnych salonach spa.

Więcej artykułów…