22
Pt, września

Mikrodermabrazja to zabieg złuszczania naskórka oraz pobudzania, regeneracji i odbudowy skóry. Inaczej zwana też kontrolowanym mikropeelingiem, polega na mechanicznym ścieraniu warstwy rogowej naskórka oraz głębszych warstw skóry. Od klasycznej dermabrazji zabieg ten odróżnia właśnie możliwość dostosowania stopnia głębokości ścierania naskórka.

W dzisiejszych czasach większość z nas prowadzi intensywny styl życia przez co często nie ma czasu zadbać o siebie i należycie się zrelaksować. Aby odwrócić ten trend wielu ludzi decyduje się na wizytę w profesjonalnych salonach spa.

Współczesna stomatologia przybierać może przeróżne postacie. Z pewnością wśród nich dużą popularnością cieszy się różnorodny zakres usług oferowany w ramach świadczonej pomocy stomatologicznej, a największym zainteresowaniem pacjentów cieszy się implantologia.

Istnieje wiele różnych sposobów na odchudzanie. Obejmują one stosowanie różnego rodzaju pigułek, leków i naturalnych suplementów. Ale czy rzeczywiście są skuteczne, tak jak zapewniają nas ich producenci? Odpowiadamy!

Pracodawcy przywiązują coraz większą wagę do tworzenia ergonomicznej przestrzeni biurowej,  w pełni przyjaznej pracownikom. Jednym z elementów wyposażenia nowoczesnego biura są ergonomiczne podnóżki, ułatwiające zachowanie prawidłowej postawy ciała podczas wielogodzinnego czasu spędzanego na siedzeniu za biurkiem.

Więcej artykułów…

Podkategorie

{jcomments on}