18
Cz, Sty
×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 46.

sloneczny patrol PANTONEJuż 3 czerwca (niedziela) zapraszamy mieszkańców Rzeszowa na bezpłatne badania i konsultacje. V edycja kampanii edukacyjnej Laboratoire Dermatologique BIODERMA - Słoneczny Patrol Dla Skóry ruszyła 5 maja 2012 r. Podczas „słonecznych spotkań”, które odbywają się w 19 miastach w całej Polsce, można skorzystać z bezpłatnych badań znamion przez lekarza i konsultacji z kosmetologiem.

Zapraszamy 03 czerwca (niedziela) na osiedle Baranówka w godzinach 10.00 do 17.30.

Akcja uzyskała Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Rzeszowa

K.BajraszW dniach 12 – 13 maja, w Tychach, odbyły się XVII Mistrzostwa Polski Oyama Karate Seniorów oraz XV Mistrzostwa Polski Oyama Karate Juniorów w kumite. W pierwszy dzień zawodów rozgrywały się walki seniorów w konkurencji semi-knockdown i knockdown.  Startująca w knockdown Klaudia Bajrasz w kategorii do 60 kg zdobyła srebrny medal, Agnieszka Kaszuba startująca w tej samej kategorii wywalczyła brąz.

W konkurencji semi-knockdown Klub Sportowy Oyama Rzeszów reprezentowali Mateusz Kosturek w kategorii do 80 kg, Rafał Świder  w kategorii do 70 kg oraz Iwona Stręk, która rywalizowała w kategorii powyżej 60 kg.

wypadek6 maja tuż po godz. 16. w Grabownicy w powiecie brzozowskim na prostym odcinku drogi doszło do zderzenia czołowego forda focusa z fiatem uno. Do szpitala została przewieziona kierująca fordem fokusem oraz podróżujący z nią mężczyzna i dwoje dzieci. Jedno z nich, 12-letni chłopiec, helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, jest transportowane do rzeszowskiego szpitala z obrażeniami twarzy. Z fiata uno do szpitala trafiła kierująca, pasażer i podróżujące z nimi 3-letnie dziecko. Dziecko nie odniosło poważnych obrażeń i po badaniach zostało zwolnione.

Najbliższa niedziela będzie obfitować nie tylko w emocje sportowe. Wszystko za sprawa otwarcia stadionu Miejskiego w Rzeszowie, który w przerwie zimowo wiosennej przeszedł remont i kosmetykę, a także dobudowano nową trybunę. Okrasą niedzielnej uroczystości ma być pojedynek PGE Marmy Rzeszów z Unibaxem Toruń, a na zakończenie imprezy zagra Maryla Rodowicz.

fot. Dariusz Mazur