26
So, Maj

Piłka Nożna

Działacze Legii poszukują piłkarzy skrzydłowych, którzy pomogą zbudować i wzmocnić drużynę. Klub rozgląda się m.in. wśród piłkarzy ze Wschodu i Skandynawii. Do priorytetów stołecznego klubu zalicza się także przedłużenie kończących się latem kontraktów z sześcioma piłkarzami.

Trofea i sukcesy Legii Warszawy

Legia Warszawa to występujący w Ekstraklasie polski klub sportowy. Jest jednym z najbardziej utytułowanych polskich klubów w skali międzynarodowej. Piłka nożna na żywo dostępna w internecie na smartfonie, komputerze lub tablecie daje możliwość śledzeniapoczynań piłkarzy bez względu na miejsce, w którym będziemy się znajdować. W sezonie 2014-2015 Legia Warszawa zakończyła fazę grupową Ligi Europy z wynikiem 15 punktów, zajmując pierwsze miejsce. W ten sposób została pierwszym polskim klubem, który zwyciężył grupę w pucharach europejskich. Wśród międzynarodowych trofeów, jakie polski klub piłkarski ma na swoim koncie znajdują się m.in. półfinał i ćwierćfinał Pucharu Europy, półfinał i ćwierćfinałPucharu Zdobywców Pucharów i 1/16 finału Pucharu UEFA. Polskie zwycięstwa to np.Mistrzostwo Polski, Puchar Polski i Superpuchar Polski.

Legia szuka piłkarzy

Legia Warszawa poszukuje piłkarzy. Działaczom klubu szczególnie zależy na graczach skrzydłowych, którzy wzmocniliby drużynę. Wśród kandydatów znajdują się Andrij Blizniczenko – piłkarz grający w ukraińskim klubie Dnipro Dniepropetrowsk i Maciej Makuszewski – zawodnik Lechii Gdańsk. Legia Warszawa rozgląda się także wśródrezerwowych piłkarzy Bundesligi i zawodników skandynawskich. Stołeczny klub ponoć prowadzi także rozmowy z Denissem Rakelsem - piłkarzem pochodzenia łotewskiego, którygra na pozycji napastnika w polskiej Cracovii. Transfery piłkarzy w dużym stopniuuzależnione są od finansowych możliwości klubu. Oprócz poszukiwań nowychreprezentantów drużyny działacze klubu podkreślają, że zależy im także na przedłużeniu kontraktów z tymi zawodnikami, których umowy kończą się w sezonie letnim.