21
Pn, Maj

Uroda

W trybie życia, który prowadzony jest w XXI wieku przez społeczeństwo, czas jest bardzo ważny. Ciężko znaleźć chwilę, aby zrelaksować się lub spędzić czas z rodziną. Trzeba pamiętać również o sobie. Pielęgnacja ciała jest bardzo ważna, ale nie zawsze istnieje możliwość poświęcenia wieczoru na depilację i dbanie o gładkość skóry. Aby zaoszczędzić cenny czas zdradzamy, jaka forma depilacji jest szybka i bezpieczna.

Depilacja maszynką

Usuwanie owłosienia za pomocą jednorazowej maszynki ma kilka zalet. Jest to szybki sposób, stosunkowo tani, bezbolesny, a znalezienie materiałów potrzebnych do wykonania takiej depilacji jest bardzo łatwe. Maszynki są dostępne zarówno w sklepach z kosmetykami, jak i zwykłych osiedlowych sklepikach i supermarketach. Depilacja maszynką będzie dobrym sposobem w chwili, kiedy nie mamy czasu na spędzanie długich godzin na usuwaniu niechcianych włosków. Niestety metoda ta jest mało efektywna, ponieważ owłosienie odrasta w ciągu kilku dni. Należy więc bardzo pilnować, aby regularnie powtarzać depilację maszynką.

Depilator

Kolejnym sposobem, który zaliczany jest do szybkich metod usuwania owłosienia, jest korzystanie z depilatora. Wyrywa on włoski, więc efekt utrzymuje się trochę dłużej, niż przy wykorzystywaniu maszynki. Niestety ten sposób depilacji jest bardzo bolesny. Nie wszystkie kobiety są w stanie wytrzymać ten rodzaj bólu. Wrażliwsza skóra jest także narażona na podrażniani, wskutek stosowania depilatora.

Depilacja laserowa

Salony depilacji oferują depilacje za pomocą lasera diodowego. Jest to jedne z najnowocześniejszych urządzeń, stosowanych do usuwania owłosienia. Ta metoda jest bezpieczna i szybka, ponieważ wystarczy wykonać kilka zabiegów w gabinecie depilacji, aby raz na zawsze pozbyć się owłosienia. Jeden zabieg trwa około godziny. Czas uzależniony jest od powierzchni, na jakiej wykonywana jest depilacja. Im jest ona większa, tym dłużej zabieg trwa. Należy wykonać ich kilka, ponieważ włoski posiadają parę faz wzrostu. Należy je wszystkie uszkodzić, aby owłosienie nie miało szans ponownie odrosnąć. Metoda ta z roku na rok staje się coraz tańsza. O przykładowych cenach można przeczytać na stronie http://epilove.pl/ - depilacja laserowa Warszawa cena. Depilacja laserem diodowym jest bezbolesna i bezpieczna. Wystarczy przestrzegać kilku zaleceń, które pomogą przygotować się do zabiegu.