21
Pn, Maj

Z życia wzięte

Czy zastanawiałeś się kiedyś co można zrobić ze zwykłego sznurka?

Sznurek - co można z niego zrobić? Praktycznie wszystko. Wśród większości ludzi panuje błędne przekonanie, że trzeba mnóstwo drogich materiałów i mnóstwo pieniędzy, aby w naprawdę fajny sposób udekorować dom i nadać mu fajnego charakteru.

Wystarczy odrobina chęci, fantazji, kilka metrów sznurka lub włóczki oraz trochę cierpliwości.

Ze sznurka można wykonać między innymi piękne abażury. W sklepach takie ozdoby kosztują naprawdę bardzo dużo pieniędzy, ale wcale nie trzeba wydawać niepotrzebnie pieniędzy. Aby mieć taki abażur w domu bardzo niskim kosztem wystarczy zrobić go samemu, a wcale to nie jest trudne. Wystarczy kilka potrzebnych rzeczy, chwila pracy i cierpliwości, aby cieszyć się pięknym i niepowtarzalnym abażurem.

Kolejnymi rzeczami jakie można wykonać ze zwykłego sznurka i udekorować własny dom lub mieszkanie to między innymi: dywany, pufy, szale, czy wszelkiego rodzaju pudełka.

Własnoręcznie wykonany dywan będzie o wiele bardziej cieszył każdego dnia niż taki kupiony w sklepie. Podobnie własnoręcznie wykonany i niepowtarzalny szal z włóczki zrobi o wiele większe wrażenie niż zwykły szal sprzedawany masowo.

Ze sznurka możemy również wykonać własnoręcznie wiele różnego rodzaju pudełek, które będą bardzo przydatne w codziennym życiu, a ich używanie przyniesie o wiele więcej satysfakcji niż używanie pudełek produkowanych seryjnie i kupowanych w zwykłych sklepach.

Na pewno ozdoby wykonane własnoręcznie ożywią i w niepowtarzalny sposób udekorują wnętrza.

Wykonanie wszelkiego rodzaju ozdób ze sznurka nie jest wbrew pozorom trudne, a filmy instruktażowe będą bardzo pomocne zwłaszcza na początku naszej przygody ze sznurkiem.

Wszystkie materiały i akcesoria potrzebne do wykonania produktów hand made można znaleźć na stronie www.Bobbiny.pl.