23
Wt, Paź

Turystyka

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym czy doświadczonym żeglarzem, zanim wypłyniesz na jezioro, wybierz jacht, któy będzie komfortowy, wygodny w obsłudze i przede wszystkim - bezpieczny.

Antila 24
Jeżeli dopiero zaczynasz swoją przygodę z żeglugą, idealnym jachtem może być Antila 24. Jest prosty w obsłudze i pozwala na doskonalenie umiejętności. Zarazem stanowi też jacht bardzo bezpieczny i funkcjonalny, dzięki czemu odnajdą się na nim także rodziny z małymi dziećmi, którym zależy na spokojnym wypoczynku na wodzie. Antila 24 to jacht na tyle funkcjonalny i nietrudny do opanowania, że nawet samotny żeglarz odnajdzie na nim idealne dla siebie warunki. Na Antili 24 zmieści się nawet 8 osób. W sześciu pełnowymiarowych i dwóch rozkładanych kojach komfortowo będzie można wypocząć po dniu żeglugi. Jacht wynająć można za pośrednictwem portalu czarter4u.pl. Wybierać można między Czarną Inez, Scarlett oraz Mesaliną.

Antila 26
Stabilność, solidność i bezpieczeństwo. Tymi trzema słowami opisać można jacht Antila 26. Pływanie nim jest niezwykle komfortowe dzięki wysokiemu kokpitowi i drobiazgowo dopracowanej konstrukcji. Antila 26 jest przestronna, podobnie jak przypadku Antili 24, zmieści się na niej 8 osób. Szerokie pokłady i płaskie dachy nadbudówki dają żeglarzom komfort. Antila 26 idealna jest dla starszych, już doświadczonych, ale niewymagających żeglarzy. Dzięki dbałości konstruktorów o zachowanie właściwości nautycznych jachtu, jest on łatwy w prowadzeniu, dobrze zachowuje się przy trudniejszych warunkach pogodowych.

Maxus 28
Z kolei jacht Maxus 28 to model będący jednym z najszybszych mazurskich jachtów. Idealnie nadaje się na regaty, ale wymaga też większych umiejętności. Jest świetnie wyposażony i sprawia wrażenie dużo większego od poprzednich jachtów. Nie jest to jednak zasługa jego zbyt dużych rozmiarów, a jedynie maksymalnego wykorzystania przestrzeni i niezwykłej funkcjonalności jachtu. Maxus 28 charakteryzuje się eleganckim i nowoczesnym designem. Potwierdzeniem renomy i popularności jachtów Maxus 28 jest ten o nazwie Babooshka, o którym poczytać można na wielu forach internetowych w kontekście szeregu regatowych spektakularnych sukcesów.

Wszystkie powyższe jachty dostępne są do wynajęcia za pośrednictwem wyżej wspomnianego już portalu czarter4u.pl. Czarter Mazury w swojej flocie posiada 7 komfortowych, bezpiecznych jachtów, dzięki którym przeżyć będzie można prawdziwie niezapomnianą przygodę. Rosnąca popularność żeglowania sprawia, że czarterem jachtów interesować należy się z odpowiednim wyprzedzeniem, dlatego warto już teraz zajrzeć na stronę i dokonać rezerwacji.