23
Pn, Kwi

Zdrowie

Trudno znaleźć mężczyznę, który byłby w stu procentach zadowolony z rozmiaru swojego członka. Nie jest to zresztą nowy problem, bo swoje sposoby na powiększenie członka mieli już starożytni, a dzisiaj z pomocą przychodzi nowoczesna medycyna oraz inżynieria.

Metod powiększających prącie jest całe mnóstwo, ale tylko niektóre z nich są naprawdę skuteczne i nie powodują żadnych uszczerbków na zdrowiu. Co zatem warto wybrać w miejsce ryzykownej i bolesnej operacji chirurgicznej?

 

Kuracja z tabletkami na powiększanie prącia

 

Od dwóch do czterech centymetrów – o tyle mniej więcej może się zwiększyć członek po zabiegu chirurgicznym. A dobra wiadomość jest taka, że podobny rezultat zapewni także zupełnie nieinwazyjna, wolna od bólu kuracja tabletkami. Wysokiej klasy kapsułki powiększające potrafią wydłużyć prącie o kilka centymetrów, a nowy rozmiar utrzyma się również po zakończeniu kuracji.

Tabletki na powiększenie członka, jeśli tylko pochodzą ze sprawdzonego źródła, są całkowicie obojętne dla zdrowia i nie zaburzają naturalnej gospodarki hormonalnej, przynoszą za to upragnioną zmianę – po kilku miesiącach członek jest zauważalnie większy. Dodatkowo tabletki pomagają zwalczyć wiele problemów z erekcją, ponieważ ich działanie opiera się w dużej mierze na zwiększeniu produkcji testosteronu i usprawnieniu metabolizmu, czego końcowym efektem jest większy dopływ krwi do prącia.

 

Żel na powiększenie członka

Często przy zadawanym pytaniu - Jak naturalnie powiększyć penisa ? Pada odpowiedź żele i kremy. Żele powiększające członka stosuje się bezpośrednio na skórę penisa. Ich stosowanie przypomina zwykły zabieg kosmetyczny – wystarczy wmasować w skórę określoną ilość preparatu. Kuracja żelem trwa zwykle kilka miesięcy i po tym czasie można się już cieszyć większym penisem. Tak samo jak tabletki, jest to produkt bezpieczny dla zdrowia, a jego cena jest bardzo przystępna. Działanie żelu jest jednak trochę inne – tu substancje aktywne zmuszają tkanki penisa do szybszego podziału, dzięki czemu rośnie jego objętość.

 

Większy rozmiar dzięki pompce

 

Pompki do powiększania penisa są skuteczne dzięki podciśnieniu, które wytwarza się podczas ich używania. Pompka sprawia, że na tkance członka pojawiają się niegroźne mikropęknięcia, wskutek czego tkanka zaczyna się regenerować, a nowo powstałych komórek jest więcej i tym właśnie sposobem członek zyskuje na długości oraz objętości. Pompkę można stosować doraźnie, ale jeśli efekt ma być trwały, z urządzenia warto korzystać codziennie, poprawiając ukrwienie ciał jamistych, od czego w dużym stopniu zależy wielkość prącia.

 

Extendery

 Extender jest urządzeniem wykorzystywanym do ćwiczeń wydłużających. Po jego założeniu członek jest bez przerwy rozciągany, co także prowadzi do mikrouszkodzeń tkanki, która musi się teraz zregenerować. Podczas tej regeneracji w prąciu tworzy się coraz więcej komórek i tak po tygodniach kuracji penis staje się wyraźnie większy, i to na stałe.

 

Dobrą metodą jest także łączenie technik, warto stosować tabletki powiększające męskiego członka i  równolegle używać ekstendery, co zapewni jeszcze lepsze wyniki.

Tabletki powiększające męskiego członka - http://powiekszanie-penisa.net/xtrasize-czy-dziala/