26
So, Maj

Czy wiesz, że...

„Magazyn Gospodarczy FAKTY” to pismo, które od lat przekrojowo porusza tematykę krajowej i światowej gospodarki, docierając do najbardziej wpływowych kręgów, ludzi biznesu i świata nauki, samorządowców i przedstawicieli administracji państwowej.

Każda z tych grup znajdzie w dwumiesięczniku interesujące ją zagadnienia – menedżerowie przeczytają publikacje dotyczące zarządzania, certyfikacji, narzędzi i programów wsparcia przedsiębiorczości, możliwości współpracy ze środowiskiem nauki, osiągnięć w poszczególnych branżach. Włodarze miast i gmin w poszukiwaniu inspiracji i dobrych praktyk mogą przypatrzeć się rozwiązaniom stosowanym w innych urzędach i inwestycjom realizowanym na terenie innych jednostek. Naukowcy mogą zapoznać się ze sprawdzonymi modelami współpracy z biznesem i dotrzeć z ofertą badawczą do potencjalnych zleceniodawców.

Dzięki wieloletniej obecności na rynku prasowym i doświadczeniu wydawniczemu tematyka z obszaru gospodarki nie ma dla nas tajemnic, a do publikacji oddawanych w ręce czytelników podchodzimy z największą starannością i troską zarówno o zawartość merytoryczną, jak i poziom graficzny. Naszym celem jest nie tylko różnorodność zagadnień, począwszy od przemysłu ciężkiego, przez tematykę ekonomiczną, ekologiczną i prawną, aż po wątki związane z innowacyjnością, sferą B+R i ochroną patentową, lecz także dotarcie do jak najszerszego grona czytelników. Umożliwiają to sprawdzone kanały dystrybucji oraz okazjonalna obecność na ważnych wydarzeniach (targach, kongresach, galach biznesowych), gdzie bezpłatnie oddajemy magazyn w ręce czytelników. „Magazyn Gospodarczy Fakty” wysyłamy również do izb gospodarczych, ambasad, wybranych instytucji państwowych.

"Magazyn gospodarczy Fakty" patronem medialnym

Jako wydawca i patron medialny staramy się być zawsze w centrum wydarzeń interesujących z punktu widzenia naszych czytelników. Na bieżąco na stronie http://magazynfakty.pl relacjonujemy targi branżowe, konkursy i programy gospodarcze, zmiany prawne dotykające przedsiębiorców i samorządowców. W każdym numerze zamieszczamy informacje o innowacyjnych rozwiązaniach, na które warto zwrócić uwagę, publikujemy wyniki redakcyjnych testów motoryzacyjnych, polecając samochody, które warto nabyć, rekomendujemy gadżety, które warto sprawdzić. Systematycznie wydajemy edycje specjalne „Magazynu Gospodarczego Fakty”, poświęcone wąskiej tematyce, np. przemysłowi zbrojeniowemu albo systemom zarządzania ISO. Dokładamy wszelkich starań, by poruszane zagadnienia trafiały w zainteresowania naszych czytelników oraz by jakość publikacji była naszym znakiem rozpoznawczym