26
So, Maj

Z życia wzięte

Co każdy mężczyzna wybrałby, gdyby miał zostawić w domu tylko jeden elektroniczny gadżet? Można się domyślać, że wskazałby komputer, telewizor lub tablet. Jednak odpowiedź mogłaby być inna, gdyby w domu była mini browarnia.
O tym sprzęcie teraz zapewne będzie marzył każdy facet.

Browar w domu

Warzenie piwa w domu to nic nowego, ale za to sposób w jaki możemy to robić jest innowacyjny. Artbrew działa dokładnie tak, jak życzyłby sobie tego każdy wielbiciel złocistego płynu. Wystarczy dorzucić składniki, “zamknąć browar” i usiąść w fotelu. Proces warzenia piwa, możemy obserwować na ekranie naszego smartfona.

Z tego urządzenia, możemy przygotować ulubiony rodzaj piwa, a także wybrać gotowy przepis z bazy przepisów, dostępnej w oprogramowaniu browaru.

Urządzenie, połączone jest z naszą siecią Wi-FI.

artbrew lifestyle

Browar czy ekspres?

Na pierwszy rzut oka browar wygląda jak ekspres do kawy tylko z małą różnicą. Pod dozownik nie podkładamy filiżanki ale kufel. Wszystko to przywodzi na myśl ekspresowe przygotowanie piwa, co może świadczyć o tym, że jeżeli w domu mamy składniki, szybciej będzie przygotować piwo w domu, niż pójść po nie do sklepu.

Sam wygląd Artbrew jest bardzo udany. Wpasuje się w każde wnętrze, a fakt, że jednorazowo można przygotować 5 litrów piwa sprawia, że ten sprzęt może stać się bardzo pożądany.

Dla tych, którzy lubią trochę poeksperymentować przy warzeniu piwa jest tryb manualny, w którym można puścić wodze fantazji. Jeżeli jednak nie mamy ochoty trudzić się przy wymyślnym smaku piwa, wystarczy przejść na tryb automatyczny i cieszyć się produkcją piwa, obserwując cały proces na swoim telefonie.

Gotowe algorytmy odmierzają wszystkie procesy, a realizacja będzie na bieżąco raportowana na ekran telefonu.

Prosto z aplikacji można zamawiać także składniki na piwo. Jeżeli dany smak piwa nam nie podpasuje, wszystkie opcje można wyregulować ręcznie, na przykład goryczkę czy zawartość alkoholu.

tmp773532079626387457

Koszt

Artbrew to ku rozczarowaniu wszystkich mężczyzn dopiero projekt, ale całość wygląda naprawdę kusząco. Wiadomo, że urządzenie jest kompleksowo zaprojektowane. Ma nawet opcję automatycznego czyszczenia pojemników po fermentacji. Cena póki co jest orientacyjna i ma to być koszt około tysiąca dolarów, ale przecież dobre piwo jest bezcenne.

artbrew prepares to launch as the worlds newest smartest beer brewing appliance 2 11

Produkt polecany przez specjalistów z znajdz-taniej.pl