19
Pn, Mar

Sport

Chyba każdy z nas, czekał na ten wielki moment. Już za niespełna tydzień, przekonamy się o tym, kto stanie w tym roku jako zwycięzca na podium Ligi Mistrzów. Czy bedzie to Mistrz Hiszpanii, czyli Real Madryt, czy też Mistrz Włoch, czyli Juventus? Obie drużyny pokazały wielką moc, jakość i wielkie złączenie sił w najtrudniejszych etapach swoich lig, a także etapach walki o Finał Ligi Mistrzów. Droga do Cardiff została w tym momencie zakończona i obie mogą się cieszyć wielkim sukcesem, który osiągnęły już teraz, w tym momencie!

 

Zarówno Real Madryt, jak i stara dama, czyli Juventus, uwielbiają walczyć o największe cele w swoich rozgrywkach, dlatego nie mogło zabraknąć właśnie Ligi Mistrzów, która stała się elementem priorytetowym, jeśli chodzi o rozgrywki i prestiż, który za nimi kroczy.

Dodatkowym elementem w tym wypadku jest ostatni mecz Buffona, który po nim, przejdzie na emeryturę. Czy to pozwoli mu cieszyć się osatnim pucharem, którego ten wielki piłkarz i człowiek jeszcze nie podnosił ? Przekonamy się, albowiem z drugiej strony mamy broniący się Real Madryt, który w tamtej edycji wygrał Ligę Mistrzów i teraz pragnie obronić ten tytuł, co również będzie wielkim wydarzeniem.

Wielu pyta, jak oglądać Ligę Mistrzów, tak więc odpowiadamy. Jeśli chodzi o telewizję, mamy do dyspozycji tylko Canal+, więc jeśli nie macie tego kanału, najlepiej jest się udać do pobliskiego baru, na wspólne przeżywanie tych wielkich emocji.

Jeśli nie macie czasu na oglądanie, rekomendujemy relacje tekstowe na ŁączyNasPasja.pl, który będzie informować na bieżaco o przebiegu spotkania.

Również dowiemy się co nieco od bukmachera LvBet, na jego oficjalnym profilu Facebook, który na pewno bedzie informować o przebiegu spotkania.