17
Wt, Lip

Czy wiesz, że...

Na ogół szukamy dobrej formy reklamy, jaka pomoże naszej firmie w pozyskaniu nowych kontrahentów. Trzeba skorzystać z propozycji biur reklamowych, które pomogą w wyborze dobrego sposobu na reklamę na przykład takiej jak gadżety reklamowe.

Pisząc o gadżetach reklamowych mamy na myśli dedykowaną produkcję kubków, długopisów, toreb reklamowych, kalendarzy. Dobór tego typu gadżetów musi być dobrze przemyślany czy opłaca się zrobić je w większej ilości niż sto sztuk co niestety wiąże się z odpowiednimi kosztami. Wsparcie firmy reklamowej z całą pewnością będzie nam potrzebne gdyż to dzięki niej mamy możliwość wyboru tego typu gadżetów, jakie pomogą nam w zyskaniu nowych kontrahentów.
Kalendarze to wspaniała forma reklamy, jaka pozostanie na długo z naszymi klientami także z logo naszej firmy. Dziś wykonanie tego typu kalendarzy to żaden problem gdyż trzeba tylko wybrać drukarnię reklamową, jaka zrobi dla nas tego typu kalendarze, które będziemy mogli podarować naszym klientom.

smycze reklamowe

 

Długopisy reklamowe to również dobry gadżet, z którego nasi klienci będą korzystali znacznie dłużej. Każda reklama, jaka jest skuteczna we własnym funkcjonowaniu z całą pewnością jest świetną reklamą i trzeba w nią właściwie zainwestować. Dzięki pomocy grafików mamy możliwość zaprojektować interesującą i bardzo nietypową reklamę, która na pewno zostanie zauważona przez klientów. Kubki z nadrukiem logo, czy także koszulki z nadrukiem na pewno będą szybko zauważone i wiele ludzi zwróci na nie uwagę. Inwestycja w gadżety reklamowe to atrakcyjna opcja dla każdej firmy.

Ponadto agencje reklamowe prześcigają się w tworzeniu nowych gadżetów reklamowych, które najczęściej są sprowadzane kontenerami z Chin a polskie agencje je tylko znakują. Na czasie są na przykład fidget spinnery czy różne maskotki do ściskania - służące jako "odstresowywacze" ;)

Do znakowania gadżetów używa się kilku technik nadruków m. in. tampondruk czy grawer laserowy.