20
Cz, Wrz

Wszyscy powinniśmy mieć nadzieję, że moda na zdrowie nigdy nie przeminie, i że coraz więcej osób ulegnie fascynacji tym nowym trendem. Jeszcze niedawno termin „dieta” kojarzył się nam wyłącznie z odchudzaniem albo elementem specjalistycznej terapii. Dzisiaj moda na zdrowie to styl życia, to ciekawość własnego organizmu, to droga do przeciwdziałania otyłości i chorób cywilizacyjnych współczesnego społeczeństwa.

Kosmetyki dla skóry wrażliwej muszą być delikatne, aby nie podrażniać cery, która jest niezwykle skłonna do powstawania podrażnień i uczuleń. Najlepiej stosować do niej dermokosmetyki, które nie zawierają w swoim składzie konserwantów ani substancji zapachowych, dzięki czemu są pozbawione głównych składników mogących powodować uczulenia. Mogą je stosować nie tylko osoby posiadające wrażliwą cerę, ale nawet alergicy czy osoby chorujące na atopowe zapalenie skóry.

Przenośne USG znajduje zastosowanie w diagnostyce pacjentów przez lekarzy zdecydowanej większości specjalności – nie tylko w gabinetach prywatnych i tzw. gabinetach POZ, ale także na szpitalnych oddziałach. Jakie zalety ma mobilne USG?

Więcej artykułów…