Lista bukmacherów posiadających zezwolenie ministerstwa finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych na terytorium Polski stale rośnie. Jednym z nowych jest Betfan. Bukmacher trochę inny niż zwykle.

Extra używany samochód, nowa super maszyna do gier, porządny remont w mieszkaniu – raz na jakiś czas każdy o tym marzy. No prawie każdy bo niektórzy pieniędzy już nie potrzebują. Ale to mniejszość. Sensem zakupów jest posiadanie ale dobrze jest poznać opinie o produktach i firmach oraz nie zapłacić za to więcej niż jest to warte a jeszcze lepiej jak by nie trzeba było za to od razu płacić.

Podkarpacie przez długi czas utożsamiane było z niskim poziomem życia. Wizerunek ten jest dziś zupełnie błędny – dziś jest to prężnie rozwijający się region, a stopa życiowa znacznie się tam poprawiła. W znacznej mierze jest to efekt ożywionych kontaktów regionu z firmami niemieckimi oraz tzw. migracją zarobkową.

Restauracja to miejsce, do którego ludzie przychodzą, aby poczuć się w nim dobrze. Powinna być zatem urządzona z dużym wyczuciem i smakiem. Sprawdź, jakie elementy wpływają na nastrój przebywających w niej gości. Na co warto zwrócić szczególną uwagę podczas urządzania restauracji?

Rezerwy na świadczenia pracownicze niejednokrotnie stanowią istotny element sprawozdania finansowego przedsiębiorstwa. Zgodnie ze standardami rezerwy na świadczenia pracownicze powinny być aktualizowane na każdą datę bilansową. Ich specyfika jest taka, że nawet jeśli w firmie nie zmieniła się sytuacja kadrowo-płacowa, to rezerwy na pewno się zmienią. Wszystko z powodu tego, że wycena rezerw jest jak mozaika, ponieważ jest skomponowana z wielu różnorodnych parametrów.

Tytułową tezę moglibyśmy równie dobrze potraktować jako stwierdzenie, a nie pytanie. Opakowania jednorazowe to nasza rzeczywistość, wystarczy wejść do najbliższego sklepu i policzyć jak wiele produktów pakowanych jest w opakowania plastikowe, a jak wiele w opakowania ekologiczne...

 

Drukarka to dzisiaj jedno z podstawowych urządzeń biurowych, wielu z nas korzysta z niej regularnie także w swoim domu. Drukowanie nie jest jednak takie tanie, jak mogłoby się wydawać osobom, które dotąd nie musiały dbać o zakup tuszy i tonerów. Niestety, zwłaszcza przy dużym obciążeniu, koszty te mogą przyprawić o zawrót głowy. Wielu decyduje się wówczas na zamienniki – tusze do drukarek, które do złudzenia przypominają oryginalne, z tą różnicą, że jednostkowo są wyraźnie tańsze. Czy warto kupować tusze i tonery w formie zamienników?

Więcej artykułów…