22
Pn, Kwi

Zima to zdecydowanie bardzo trudny okres dla kierowców. Warunki amosferyczne oraz sytuacja na drogach, wymagają zachowania szczególnej ostrożności oraz właściwego przygotowania samochodu. Jak przygotować samochód do zimy? O czym pamiętać? I jak zachować się w sytuacji kolizji lub wypadku?

Gdy słyszymy „awaryjne otwieranie samochodu”, myślimy, że ta kwestia w ogóle nas nie dotyczy. Faktycznie na co dzień tak właśnie jest, jednak do momentu, w którym… przypadkowo zatrzaśniemy klucze w aucie lub pechowo złamie się kluczyk w zamku. Wtedy sprawa robi się poważniejsza, a problem z zablokowanym zamkiem może rozwiązać tylko dobry ślusarz! Tak pechowe sytuacje zdarzają się częściej, niż sądzimy, więc warto w razie czego mieć przy sobie kontakt do zaufanego Pogotowia zamkowego z Warszawy.

Chcesz zrzucić parę kilogramów lub utrzymać piękną i zgrabną sylwetkę? W wykonaniu zadania pomoże Ci m.in. waga łazienkowa. Warto wiedzieć, że nowoczesny model umożliwia nie tylko pomiar wagi. Sprawdzisz na nim także proporcje mięśni i tłuszczu zawartych w ciele. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto wybrać nowoczesną wagę zamiast tradycyjnej.

Nareszcie się udało - kupiliśmy nowy samochód i od teraz nie będziemy musieli się obawiać, że nasz stary model znów stanie na środku drogi bądź nie będzie chciał zapalić o poranku. Nowy samochód to prawdziwa wygoda, zupełnie inna jakość. Mimo tej radości nie zdążyliśmy pozbyć się jeszcze starego pojazdu i teraz zastanawiamy się, co z nim zrobić? Jakie mamy opcje?

Więcej artykułów…