23
Śr, Paź

Króliki to zwierzęta, które żyją ok. 6 – 10 lat. Siłą rzeczy stają się prawowitymi członkami rodziny. Przez ten czas z pewnością nie raz wystąpi konieczność przewiezienia zwierzęcia – chociażby do weterynarza czy podczas rodzinnego wyjazdu na wakacje. Transporter dla królika powinien być wygodny i bezpieczny. Najlepiej, aby był wykonany z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości. Przed zakupem królika należy zapoznać się z cechami charakterystycznymi tego zwierzęcia. Króliki są płochliwe, a ich serca wrażliwe na strach i nadmierne emocje. Z tego też względu warto zadbać o to, aby każda podróż ze zwierzakiem odbywała się w bezpiecznych warunkach.

Seanse filmowe w Polsce cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, czego efektem jest rosnąca liczba miejsc, w których można zażyć tej formy rozrywki. Piknikowa, luźna atmosfera oraz w zasadzie nieograniczone możliwości lokalizacyjne, to główne zalety kina w plenerze. Jak zorganizować projekcję filmu na łonie natury?

Opowieść o brawurowej ucieczce z piekła jakie ludziom zgotowali Niemcy i ich chory system wypierania ludzi "gorszej" rasy. Głównie dlatego naziści zaczynają budowę obozów, na wzór tych istniejących w Niemczech, bo w Polsce żyją narody będące w ich mniemaniu „podludźmi”.

Z całą pewnością homo sapiens nie jest ostatnim stadium ewolucji gatunku ludzkiego. Jaki jednak będzie kolejny etap? I co się stanie, jeśli nie obejmie on wszystkich ludzi, a jedynie mieszkańców pewnej szczególnej planety? Jak nowy człowiek – homo developed – ustosunkuje się do swojego ewolucyjnego poprzednika?

Kolejne Żmijowisko za nami. Upłynęło pod znakiem świetnej pogody i wielu słuchaczy, którzy przez dwa dni bawili się wyśmienicie w Bieszczadach.

Jeżeli chodzi o taką kwestię jak posiadanie własnego hobby to należy mieć świadomość, że jest to sprawa wyjątkowo indywidualna. Będą osoby, dla których będzie liczyć się to, aby posiadać pasje wymagające, a będą takie, które po prostu chcą się zająć czymś, co je rozwinie, jednak nie jest zbyt wymagające.

Rzeszowski Dom Kultury filia Country zaprasza miłośników gitarowych brzmień do udziału w bezpłatnych warsztatach „No i gitara!”, które odbędą się 16 września 2017 roku. Oferta skierowana jest do gitarzystów średniozaawansowanych powyżej 13 roku życia. Zgłoszenia uczestników potrwają do 1 sierpnia 2017 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Więcej artykułów…