Policjanci z Łańcuta zatrzymali kierowcę tira, który jechał w sposób zagrażający bezpieczeństwu ruchu drogowego. Po zatrzymaniu okazało się, że mieszkaniec województwa śląskiego kierował na kilkunastotonowym zespołem pojazdów będąc w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna odpowie za przestępstwo i wykroczenie.
Dyżurny łańcuckiej komendy przyjął telefoniczne zgłoszenie o kierowcy zespołu pojazdów, który jechał drogą krajową nr 4 w sposób stwarzający zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego. Wysłany do Kraczkowej na wskazaną drogę patrol ruchu drogowego zauważył opisywany pojazd. Sposób jazdy kierującego potwierdzał treść zgłoszenia, co utrwalił wideorejestrator radiowozu.