19
Śr, Gru

W sobotni wieczór w centrum Handlowym Millenium Hall w Rzeszowie, ul. Kopisto 1 (pasaż obok stoiska Sephora). zaplanowano prezentacje druzyny PGE Marmy Rzeszów.  Na godz. 18:00 zaplanowano poczatek spotkania z kibicami, na których czeka moc nagród. Finałem spotkania będzie retransisja pierwszej rundy IMŚ w Nowej Zelandi.

Spotkanie, które poprowadzi Jacek Dreczka, obfitować będzie w moc atrakcji dla kibiców ? możliwość rozmowy z zawodnikami, zdjęcia, autografy, konkursy z licznymi nagrodami ufundowanymi przez dotychczasowych i nowych Sponsorów. 

Światło dzienne ujrzy debiutancki krążek Anti Tank Nun! Płyta debiutancka, ale dla artystów debiut to z pewnością nie jest! Trzon zespołu tworzą: Tomasz Titus Pukacki znany z  Acid Drinkers - żywa legenda ciężkich brzmień oraz prawdziwy diament na naszym rynku - Igor Gwadera.

Resovia Rzeszów pomimo cztero punktowej przewagi w tie braku, nie potrafiła zwyciężyć we wczorajszym pierwszym meczu finałowym Pucharu CEV. W wypełnionej po brzegi hali na Podpromiu przegrała 2:3 (20:25, 25:22, 20:25, 25:23, 13:15) z Dynamo Moskwa, które dzieki temu zwycięstwu przyblizyło sie do wygrania tych rozgrywek. Rewanż w niedziele w Moskwie.

plakat sasiedzi z zolta grafikaMłodzieżowy Dom Kultury w Rzeszowie serdecznie zaprasza na uroczyste podsumowanie II Międzynarodowego Konkursu Plastycznego "Nasi Sąsiedzi - Stroje Ludowe". Podsumowanie odbędzie się 30 marca 2012r. (piątek) o godzinie 11.30 w Młodzieżowym Domu Kultury w Rzeszowie przy ul. Osmeckiego 51. Po podsumowaniu odbędzie się otwarcie wystawy prac fotograficznych "FOTO INSPIRATION". Autorami prac są uczniowie III i IV klasy Zawodowej Szkoły Średniej im. Alexandra Dubčeka we Vranovie nad Topl'ou (Słowacja).

W dniach 17 i 18 marca w łódzkiej hali Atlas Arena po raz kolejny w Polsce odbędzie się finał Ligi Mistrzów ? Final Four. Organizatorem imprezy i tym razem będzie klub Mistrzów Polski ? PGE Skra Bełchatów. Ostatnia tego typu finały odbyły się u nas w roku 2010 i spotkały się z uznaniem ze strony zagranicznych gości oraz przedstawicieli FIVB. W tym roku liczymy na jeszcze więcej emocji. 

acceptMogliśmy przypuszczać, że chwilowa cisza w obozie heavymetalowców z Accept zwiastuje nadejście dobrych wieści! Zespół właśnie opublikował okładkę i listę utworów jakie znajdą się na najnowszym krążku zatytułowanym "Stalingrad". Płyta światło dzienne ujrzy 6 kwietnia, czyli ponad dwa tygodnie przed koncertem legendy w Polsce.