Z życia wzięte

Coraz częściej potrzebne są nam usługi przewozu z Polski za granicę. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego ? nieraz sytuacja ekonomiczna sprawia, że bardziej opłacalna jest praca za granicą, nawet jeśli mówimy tylko o zajęciu sezonowym.

Przewozy międzynarodowe Przednowek-Tour.pl z okolic z Rzeszowa 

Coraz częściej potrzebne są nam usługi przewozu z Polski za granicę. Nie ma w tym absolutnie niczego dziwnego ? nieraz sytuacja ekonomiczna sprawia, że bardziej opłacalna jest praca za granicą, nawet jeśli mówimy tylko o zajęciu sezonowym. Poza tym wiele osób lubi podróżować, a jednocześnie wolałoby uniknąć czasem bardzo wysokich kosztów związanych z samolotami lub zwyczajnie lęk uniemożliwia podróże na takich wysokościach. W każdym z wymienionych przypadków odpowiedzią będzie Przednowek Tour.

Przednowek Tour zajmuje się organizacją podróży do europejskich państw w postaci Niemiec, Szwajcarii, Belgii oraz Holandii. Duża zaleta to możliwość dokładnego wskazania miejsca zakończenia trasy, co umożliwia na przykład odebranie naszej grupy przez pracodawcę lub osobę kierującą naszą wycieczką. Sprawia to, że nie narażamy się już na dodatkowe koszty i problemy płynące z braku znajomości obcego języka.

Cennik nie należy do wygórowanych ? nie przekracza on nigdy 350 złotych od osoby, do tego paczki do 30 kilogramów przewieziemy za zaledwie 150 złotych. Największy wyróżnik to jednak Karta Stałego Klienta ? prawdziwy skarb dla osób, które regularnie wyjeżdżają ze względu na charakter swojej pracy. Otóż pozwala ona zapłacić za szósty przejazd tylko złotówkę ? oznacza to zaoszczędzenie co najmniej 300 złotych! Jeśli kupujemy od razu bilety w dwie strony ? co stanowi szczególnie logiczne rozwiązanie przy wycieczkach ? zapłacimy o 10 procent mniej. Jeśli już został poruszony temat rekreacyjnych wyjazdów to należy wspomnieć, że w ofercie znajdują się również rabaty dla grup zorganizowanych oraz dzieci do lat trzynastu.

Poznaj ofertę firmy www.przednowek-tour.pl i skorzystaj z taniego transportu.

Duży atut to również długa obecność na rynku, która pozwoliła uzyskać potrzebną wiedzę do poprawienia jakichkolwiek możliwych niedogodności, a także rozszerzyć sieć swoich usług ? pojazdy odjeżdżają codziennie z jedenastu województw, co sprawia, że z pewnością będziemy mogli skorzystać z rewelacyjnych usług Przednowek Tour.

Jeśli dodamy do tego doświadczenie kierowców, które daje poczucia bezpieczeństwa oraz dużą wygodę podróży ? klimatyzacja, DVD oraz darmowy internet ? to z łatwością dojdziemy do wniosku, że Przednowek Tour to przewoźnik warty polecenia. Korzystając z jego usług nie musimy się niczym martwić ? po prostu uzgadniamy potrzebne informacje telefonicznie i cieszymy się trasą bez przykrych niespodzianek. Długa obecność na rynku nie tylko zobowiązuje, ale także jak widać świadczy o spełnianiu wszystkich oczekiwań klientów.