Jarosław

Policjanci pracowali na miejscu tragicznego wypadku w Dobkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A3 zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w przepust, przejechał ogrodzenie posesji i dachował. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł pasażer, 20-letni mieszkaniec  gminy Chłopice. W audi oprócz kierowcy podróżowała 17-letnia pasażerka. Ona i kierujący trafili do szpitala. Policjanci ustalili, że kierujący był trzeźwy.

Dziś w nocy, tuż po godz. 1. policjanci pracowali na miejscu śmiertelnego wypadku drogowego w Dobkowicach. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący audi A3 zjechał na przeciwny pas drogi, następnie do rowu i uderzył w ogrodzenie posesji. Potem pojazd wjechał na teren posesji i tam uderzył w słup a następnie dachował.

W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 20-letni mieszkaniec gminy Chłopice. Oprócz kierującego 18-letniego mieszkańca gminy Chłopice w pojeździe znajdowała się 17-letnia pasażerka, mieszkanka powiatu przemyskiego. Kierujący i pasażerka z obrażeniami trafili do jarosławskiego szpitala.

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy audi, mężczyzna był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia policjanci wykonali oględziny i dokumentację fotograficzną. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało 20-latka zabezpieczono do badań.

Policja ustala okoliczności i przyczyny tego wypadku. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Jaroławiu.