Czy wiesz, że...

Korzystanie z internetu w dzisiejszych czasach nie jest niczym niezwykłym, a raczej jest czymś zupełnie naturalnym.

Dla młodych ludzi korzystanie z internetu i wszelkiego rodzaju portali internetowych oraz mediów społecznościowych jest codziennością. Młodzi ludzie bez najmniejszych problemów potrafią znaleźć w sieci informacje których aktualnie potrzebują.

Zupełnie inaczej sprawa ma się wśród ludzi starszych, z których większość do dzisiaj nie potrafi korzystać z internetu. Wielu seniorów do dzisiaj np. czyta gazety w wersji papierowej co wśród młodych jest zupełnie niezrozumiałe. Coraz więcej jednak seniorów, którzy mieli już pierwszy kontakt z komputerem i internetem szuka "swojego miejsca w sieci". 

Większość seniorów nie lubi spędzać długich godzin na poszukiwaniu różnych informacji w wielu miejscach, a chcą mieć wszystko czego chcą w jednym miejscu.

Właśnie dla naszych seniorów powstało kilka lat temu idealne miejsce w internecie - portal "NaszSenior.pl". 

Aktywni w sieci seniorzy znajdą tam wszystko czego potrzebują z internetu. Wszystkie najważniejsze informacje w jednym miejscu odpowiednio pogrupowane i posortowane.

Każdy senior na portalu NaszSenior.pl znajdzie coś ciekawego dla siebie. Redakcja portalu porusza się w bardzo szerokim obszarze począwszy od informacji z dziedziny zdrowia poprzez finanse, ustawodawstwo a skończywszy na propozycjach kulturalnych czy kulinarnych.

Bardzo ważnym działem na portalu jest "POLICJA OSTRZEGA" - co w dzisiejszych niebezpiecznych dla starszych ludzi czasach jest niewątpliwym atutem.

Wspaniałym pomysłem redakcji portalu jest również proponowanie seniorom różnych ciekawych form spędzania wolnego czasu. Wiele pomysłów na aktywne spędzanie czasu seniorzy mogą znaleźć w dziale "AKTYWNY SENIOR".