19
Śr, Gru

Uroda

Marzysz o trwałej, a jednocześnie miękkiej fryzurze? Modelowanie włosów to sztuka wymagająca użycia odpowiednich kosmetyków. Zadbaj o wygląd włosów z Kerastase i ciesz się pożądaną fryzurą na dłużej, bez sklejonych kosmyków.

Modelowanie włosów - jak ujarzmić niesforne kosmyki?

Loki pozbawione odpowiedniego skrętu, czy nieustająco puszące się włosy to problemy, których rozwiązanie leży w doborze odpowiednich produktów pielęgnacyjnych i kosmetyków do stylizacji.

Jak cieszyć się nienaganną fryzurą i skutecznie opanować chaos panujący na naszej głowie?

Nawet najbardziej podatne na układanie włosy nie zapewnią nam idealnej fryzury, gdy oddziałują na nią niekorzystne czynniki atmosferyczne. Istnieje wiele produktów do stylizacji włosów, które pozwalają nam przedłużyć trwałość fryzury i ochronić ją przed zniekształceniami, są to: żele, pianki, lakiery, czy pasty. Dobór nieodpowiednich kosmetyków lub ich nieumiejętne stosowanie, może doprowadzić do pogorszenia kondycji naszych włosów, czy też zapewnić efekt sklejonych i przeciążonych włosów.

Po pierwsze: odpowiednia pielęgnacja

Istotnym elementem jest dopasowanie planu pielęgnacyjnego dostosowanego do typu włosów. Stosowanie kosmetyków przeznaczonych do konkretnych problemów naszych kosmyków i skóry głowy, pozwoli zapewnić im odpowiedni wygląd i znacznie poprawić ich kondycję. Odpowiednia dbałość sprawi, że włosy staną się podatne na układanie i pełne blasku. Kosmetyki stylizujące to wspaniały sposób na uwieńczenie prawidłowej pielęgnacji.

Kerastase Homme to kolekcja przeznaczona dla mężczyzn, którzy chcą cieszyć się doskonałym wyglądem swoich włosów. Męskie produkty do stylizacji Kerastase stworzone zostały z myślą o najpowszechniejszych problemach mężczyzn.

Pielęgnacja Kerastase Homme:

 • włosy normalne
 • włosy z tendencją do przetłuszczania
 • włosy cienkie
 • włosy z łupieżem

Jak zwiększyć objętość włosów?

Krótkie włosy bywają niekiedy bardziej wymagające niż włosy długie. Niesforne kosmyki wyginają się na wszystkie strony, a ich okiełznanie nie należy do najprostszych zadań. Problem stanowić mogą także oklapnięte i pozbawione życia włosy, które stanowią zmorę nie tylko przedstawicielek płci pięknej. Najlepszym sposobem na zwiększenie objętości włosów jest włączenie do pielęgnacji specjalnych kosmetyków, np. do włosów cienkich. Kerastase pomaga zwiększyć objętość i wzmocnić włosy.

Kerastase Homme oferuje linie kosmetyków zwiększających objętość, w której skład wchodzą:

 • szampon do włosów tracących gęstość - odpowiednio dobrany szampon, nie spowoduje oklapnięcia włosów - wzmacnia i odbudowuje włókno włosa, unosząc je;
 • aktywator do włosów tracących gęstość - stosowany u nasady na suche lub mokre włosy zwiększa objętość i wzmacnia cebulki włosów - przeznaczony do codziennego stosowania, zapewnia włosom ochronę i pielęgnację;
 • guma modelująca - środek do stylizacji pomaga nadać fryzurze pożądany kształt, a do tego nadać włosom objętość.

Stylizacja włosów - guma Capital Force

Guma modelująca przeznaczona jest szczególnie dla posiadaczy włosów cienkich i z łupieżem. Osoby z włosami przetłuszaczającymi się oraz normalnych, najlepszym rozwiązaniem będzie użycie pasty modelującej z tej samej serii - daje matowe wykończenie i nie obciąża włosów. Pasta modelująca Capital Force zapewnia poziom utrwalenia na poziomie 3/6 i gwarantuje naturalny efekt.

Guma Kerastase to preparat do zadań specjalnych, radzący sobie z najbardziej niesfornymi kosmykami. Zapewnia utrwalenie na poziomie 4/6 i pozwala na dłużej utrzymać pożądaną fryzurę.

Guma Capital Force:

 • utrwala kształt fryzury
 • sprawia, że włosy są miękkie i elastyczne
 • przeznaczona jest do wszystkich typów włosów
 • zwiększa objętość fryzury