Z życia wzięte

Jak pogodzić małą przestrzeń, którą dysponujemy w naszym biurze z zawsze wielkim stosem dokumentów, które w nim gromadzimy? Z pomocą przychodzi rozwiązanie w postaci kontenerów przybiurkowych.

Kontener sprzymierzeńcem małych biur

Kontenery mają to do siebie, że możemy je, w przeciwieństwie do większych lub mniejszych szaf zmieścić praktycznie wszędzie. Przez to tworzą ład i porządek, nie tylko wśród naszych dokumentów, bo przecież tylko od nas zależy, co się w nich znajdzie. Kontenery w wersji z tapicerowaną poduszką mogą także posłużyć jako dodatkowe siedzenie, kiedy w naszym biurze będzie musiało pomieścić się więcej osób.

Co więcej, kontenery, które znajdują się w ofercie Fabryki Mebli Biurowych Wuteh, dostępne są zarówno w wersji mobilnej, jak i stacjonarnej. Umożliwia to dużą dowolność w planowaniu biura, ale przede wszystkim ułatwia dokonania w nim nawet takich zmian, które w innym wypadku spowodowałyby przearanżowanie całego pomieszczenia.

Przyzwyczailiśmy się, że dany mebel zazwyczaj znajduje się w tylko jednym przemieszczeniu. Dzięki osadzonym na kółkach kontenerom mobilnym łatwo przeniesiemy je w inne miejsce w sytuacji, kiedy właśnie tam kontener okaże się bardziej potrzebny. Przede wszystkim mobilność kontenerów sprawdza się w przenoszeniu dokumentów pomiędzy różnymi pomieszczeniami, a nawet budynkami. W taki sposób można przecież przenieść potrzebne nam rzeczy, zanadto się nie męcząc.

Szuflad więcej czy mniej?

Kontenery biurowe mieszczą większą liczbę dokumentów od wielu szaf. Tak dzieje się głównie dzięki dużej liczbie szuflad. Od 3 do 4 szuflad zapewnia, że nasze dokumenty znajdą swoje bezpieczne miejsce w zamkniętym miejscu. Są one różnej pionowej długości, dzięki czemu na odpowiadającej nam wysokości zamieścimy określone papiery. Nieocenioną pomocą stają się, kiedy po całym naszym gabinecie „hulają” spinacze, ołówki, słowniki podręczne, różnego rodzaju formularze. Jeśli nie zmieszczą się one wszystkie w szufladzie kontenera, można je przenieść do jego szafki, o wiele wyższej od zwykłej szuflady, a więc posiadającej od niej o więcej miejsca.

Proste w obsłudze                                        

Kontenery biurowe na regulowanych stopkach i z metalowymi bokami szuflad są stabilnym meblem, nienarażonym na łatwe obtłuczenia. Łatwość korzystania z takich mebli potęguje zamek centralny, zamieszczany w kontenerach Fabryki Mebli Biurowych Wuteh. Służy on do zamykania w sposób jednoczesny wszystkich szuflad i piórnika, porządkującego wszystkie zamieszczone w nim teczki lub inne rzeczy.