14
Śr, Lis

Sport

Siłownie w Poznaniu kładą nacisk na ciągłe urozmaicanie swojej oferty. W związku z tym nie odbiegają od standardów klubów sportowych w Warszawie, czy Wrocławiu. Jeśli znudziło Ci się już bieganie lub jazda na rowerze może warto spróbować czegoś nowego. Na zajęciach fitness w poznańskich kompleksach możesz nie tylko wyrobić swoje ciało, ale także świetnie się bawić.

Specjalnie projektowane przestrzenie do fitnessu to jeden z wymogów, jakie powinien spełniać klub, aby cieszyć się popularnością. Fit Expert w Poznaniu może się pochwalić salami o dobrym rozplanowaniu i wyposażeniu z najwyższej półki. Sala i oferta fitness dostosowane są w pełni do potrzeb szczególnie Pań, ponieważ to one najczęściej korzystaj z tej formy ruchu. Siłownia także pełni świetnie swoją funkcję. Nie brakuje tam urządzeń firmy OLYMP, które służą niezawodnie każdemu klientowi. W ciągu dnia dostępne są też konsultacje z trenerem personalnym. Razem z nim można ułożyć swój indywidualny plan treningowy. Trenerzy Fit Expert pomogą każdemu znaleźć równowagę pomiędzy rodzajem i czasem ćwiczeń, odpoczynkiem, a nawet dietą. W Poznaniu przekonującą ofertę fitnessową oprócz Fit Expert posiada NIku Fitness na ul. Piątkowskiej. Klub ten jest jednym z najstarszych w Poznaniu. Posiada więc wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu treningów. Spośród zajęć grupowych wyróżnia się u nich kategoria treningów nazwana NIku Spin, czyli jazda na rowerze stacjonarnym. Podczas treningu to trener dobiera tempo, obciążenia, czy pozycje w trakcie jazdy. Poza tym strefa Niku Spin podzielona została na 5 kategorii, a w każdej z nich możesz poprawiać swoją sprawność fizyczną w innym zakresie. Obok tych dwóch popularnych kompleksów należy wymienić Fitness Klub Magiel. Klub ten wyróżnia się między innymi zajęciami Strong and Flexible, na których połączony został fitness z Pilatesem. Program tych zajęć ułożony został tak, aby elementy statyczne przeplatały się z dynamicznymi. Panie biorą też chętnie udział w Body Sculp, polegający na treningu przy użyciu stepów, hantli i gum. Ceny karnetów na zajęcia grupowe w Fitness Klub Magiel są przystępne tak jak w Fit Expert i Niku Fitness. Dla tych, którzy chcą różnorodnie potrenować w profesjonalnych warunkach, są to dobre propozycje, ale nie jedyne. Więcej takich miejsc na Grunwaldzie, Ratajach, Piątkowie i inych dzielnicach w Poznaniu znajdziesz na Zoptamo.

Odpowiedź na pytanie, jaką siłownie wybrać w Poznaniu nie jest tak prosta i oczywista, jakby mogło się wydawać. Warto zatem spróbować odwiedzić różne miejsca i dopiero wtedy zdecydować, która oferta jest dla nas najodpowiedniejsza.