21
N, Lip

Uroda

Zależy ci na spektakularnej metamorfozie? Uzyskasz taką, jeżeli zdecydujesz się na doczepiane włosy. Dowiedz się więcej – sprawdź, czy będziesz mogła skorzystać z tego zabiegu.

Masz cienkie włosy? A może nie chcesz czekać, aż urosną one o kilkanaście centymetrów, aby je upiąć w fantazyjny kok? W każdej z powyższych sytuacji rozwiązaniem mogą być doczepiane włosy. Dzięki takim możesz szybko zmienić swój wygląd – metamorfoza będzie na tyle duża, że zauważy ją każdy twój znajomy.

Choć zabieg doczepiania włosów jest dziś bardzo popularny wśród kobiet, to jednak – zanim się na niego zdecydujesz – powinnaś rozwiać swoje wątpliwości. Jak się okazuje, tych kobiety mają zazwyczaj wiele.

Sztuczne czy naturalne? Proste czy kręcone?

Doczepiane włosy możesz zakupisz w wielu sklepach, w tym również internetowych. Co więcej, masz spory wybór, bo w stałej sprzedaży są dostępne:

  • pasma naturalne,
  • pasma syntetyczne.

Dodatkowo możesz wybierać wśród prostych, pofalowanych lub mocno skręconych kosmyków. Jeżeli twoim celem jest uzyskanie jak najbardziej naturalnego efektu, to powinnaś zdecydować się na naturalne pasemka. Takie wcale nie są droższe od syntetycznych. Co ważne, nie wystarczy, że zakupisz kosmyki jednego koloru, czyli najbardziej zbliżonego do twoich – najlepiej, abyś zdecydowała się na kilka kolorów. W ten sposób uzyskany efekt będzie najbardziej naturalny.

wlosy

Metoda mocowania – czy wiesz, że są różne?

Przed zakupem pasemek włosów w wybranym kolorze powinnaś mieć świadomość tego, że jest kilka metod ich mocowania. Doczepianie może odbywać się m.in. na: ringi, keratynę czy za pomocą specjalnych klipsów. Która metoda jest najlepsza? Na tak postawione pytanie nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć.

Każda metoda doczepiania włosów ma swoje zalety i wady. Przykładowo łączenie kupionych pasemek z naturalnymi może odbywać się przy użyciu kleju keratynowego. Zaletą tej metody jest fakt, że klej może zostać wzbogacony w specjalny zestaw substancji odżywczych. Minusem jest oczywiście fakt, że włosy zostają poddane działaniu środków chemicznych i wystawione na działanie wysokiej temperatury.

Doczepiane włosy – czy to dobre rozwiązanie?

Nie każda z nas może pochwalić się grubymi, lśniącymi i długimi włosami. Jeżeli natura nie obdarzyła cię idealnymi włosami, to doczepiane pasemka pomogą ci realizować twoje marzenia o idealnej fryzurze. Zabieg doczepiania włosów wykonany pod okiem specjalisty (czyli dobrego fryzjera) nie spowoduje, że stan twoich włosów się pogorszy.

Doczepiane włosy to zabieg, na który decyduje się wiele kobiet. Jeżeli marzy ci się szybka i przede wszystkim spektakularna metamorfoza, to nie wahaj się – skorzystaj z możliwości doczepienia włosów.