17
Pn, Gru

Turystyka

Opcji jest wiele, ale weekend w SPA na pewno poprawi nasze samopoczucie i pozwoli odpocząć po ciężkim tygodniu pracy.

Po całym tygodniu ciężkiej pracy, jedyne na co ma się ochotę to porządny, a zarazem komfortowy wypoczynek. Idealnym planem jest ucieczka za miasto, w jakiś urokliwy zakątek Polski.

A może Dolny Śląsk?

Jest to miejsce, które odwiedzić można o każdej porze roku. Odnaleźć tam można bajeczne krajobrazy oraz niezwykłe zabytki. Szczególnie ciekawe są okolice Niemczy - Gola Dzierżoniowska, gdzie znajduje się zamek zbudowany w XVI wieku. Ta renesansowa budowla zachwyca swoją architekturę, ale też otaczającym ją parkiem. Jest to miejsce, w którym można do woli spacerować i podziwiać przyrodę, ale także zachwycać się wnętrzami samego zamku. Co ciekawe, jest to miejsce, w którym powstał dostępny dla wszystkich turystów luksusowy hotel. W weekend dla dwojga warto zatrzymać się w tak pięknym miejscu i poczuć się naprawdę wyjątkowo. Uroczysko Siedmiu Stawów to przestrzeń, która przyciąga atmosferą XVI-wiecznego zamku oraz zabytkowym wnętrzem urządzonym w nowoczesnym, bardzo komfortowym stylu. O tym, co można tam zjeść, jak spędzać czas na świeżym powietrzu oraz z jakich udogodnień skorzystać, dowiedzieć można się więcej na stronie: uroczysko7stawow.pl.

22450887

Weekend w SPA dla dwojga

W czasie weekendu, by należycie się zrelaksować, dobrze jest zaplanować wyjazd do miejsca, które oferuje dostęp do SPA. Pozwoli to na spędzenie czasu tylko we dwoje, a jednocześnie na zrobienie czegoś jedynie dla siebie. Tego rodzaju odnowa biologiczna będzie korzystna zarówno dla ciała, jak i dla ducha, pozwoli bowiem na prawdziwą regenerację oraz na "naładowanie baterii" przed powrotem do pracy. Kilka dni korzystania z zabiegów SPA wystarczy, by poczuć się bardziej zadbanym/zadbaną oraz, by poprawić swoje samopoczucie. Przy pomocy zabiegów proponowanych w SPA można odpocząć, oderwać się od codzienności, a także podarować sobie odrobinę luksusu. Idealnym miejscem na skorzystanie z usług SPA jest wspomniane wcześniej Uroczysko Siedmiu Stawów. W miejscu tym dostępne są najlepsze, bardzo różnorodne zabiegi, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Do najpopularniejszych należą:

  • zabiegi na twarz
  • zabiegi na ciało
  • peelingi
  • masaże (kilkanaście rodzajów)
  • kąpiele (z wyjątkowymi olejkami)

Wszystkie te zabiegi są niezwykle przyjemne dla ciała, a w połączeniu z pięknymi widokami za oknem pozwolą na to, by poczuć się naprawdę wspaniale. Jeżeli szukasz miejsca do relaksu w otoczeniu pięknej przyrody i prawdziwego odpoczynku w SPA Dolny Śląsk, to Uzdrowisko Siedmiu Stawów spełni te oczekiwania. Unikalny klimat zabytkowych zabudowań oraz profesjonalna obsługa hotelu są gwarancją naprawdę udanego weekendu.