19
Śr, Gru

Czy wiesz, że...

Portfel jest to najczęstszy prezent, który ofiarujemy bądź dostajemy. Nic dziwnego, skoro jest to jeden z akcesoriów używany na co dzień, a w którym przechowujemy pieniądze, ważne wizytówki, karty kredytowe czy zdjęcia bliskich osób, a dodatkowo może może być niezwykle stylowym przedmiotem robiącym wrażenie.

 

Skórzane portfele kojarzą nam się niewątpliwie z elegancją i prestiżem. Jak najbardziej te określenia pasują również do galanterii skórzanej wykonywanej przez producenta Always Wild. Jego cechą charakterystyczną jest wyjątkowy styl, za który odpowiada grupa młodych projektantów ceniących sobie zarówno oryginalność, co funkcjonalność.   

Początki marki Always Wild.

Marka Always Wild rozpoczęła swoja działalność od produkcji stylowych portfeli męskich inspirowanych na dziki zachód. Ich cechami charakterystycznymi były metalowe klamry oraz gruba, nubukowa, bawola skóra, którą charakteryzowała zarówno miękkość w dotyku, jak również duża sztywność. Ten rozpoznawalny styl przyjął się z bardzo dobrym odbiorem wśród klientów. W ofercie firmy nadal są modele utrzymane w tej stylistyce, a gruba nubukowa skóra wciąż dominuje. Ponadto w ofercie firmy pojawiły się bardziej klasyczne modele, a także serie portfeli damskich. Z biegiem czasu firma Always Wild z portfeli skórzanych przeszła do produkcji innych elementów galanterii skórzanej.

Obecnie firma Always Wild posiada w ofercie także:

- paski,

- wizytowniki,

- torby,

- torebki,

- a także nesesery i walizki.

O produktach marki Always Wild.

Produkty Always Wild cechują się przede wszystkim funkcjonalnością. Są tworzone z myślą o naszych codziennych potrzebach i wymaganiach. Ich projektanci, to młode osoby, które w pracy inspirują się swoimi doświadczeniami oraz wymaganiami. Ponadto myślą o projektowanym przez siebie produkcie nie tylko, jako przydatnym przedmiocie, ale także jako stylowym gadżecie, którym właściciel będzie chciał się pochwalić swoim znajomym i rodzinie. Dzięki temu produkty tej marki tak szybko stały się rozpoznawalne i często wybierane przez klientów. Skóra nubukowa często wykorzystywana w produktach Always Wild posiada wyjątkowy wygląd oraz jest bardzo przyjemna w dotyku. Wymaga jednak specjalnej konserwacji, co sprawia że nie jest dla każdego. Inną charakterystyczną cechą, która wyróżnia produkty Always Wild jest jakości wykonania oraz dbałości nawet o najdrobniejsze szczegóły. Jest to zwłaszcza widoczne przy zdobieniach, które są charakterystyczne dla produktów tej marki. Jeden z największych wyborów portfeli skórzanych i innych wyrobów marki Always Wild znajdziesz w jej oficjalnym sklepie: Awmegastore.pl.

Podsumowanie

Marka Always Wild przez kilka lat swojego istnienia wyrobiła sobie renomę i stała się rozpoznawalna. Jej twórcy postawili na oryginalność i tworzenie wyjątkowych wzorów, co spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony klientów. Nie każdemu styl Always Wild przypadnie do gustu, co nie zmienia faktu, że posiada on powiększające się grono zwolenników, którzy są stałymi klientami tej marki.