14
Śr, Lis

Czy wiesz, że...

Kiedy posiadasz atrakcyjny produkt lub konkurencyjną usługę, zastanawiasz się, w jaki sposób sprawić, aby inni dowiedzieli się o niej i podzielili Twój entuzjazm. Zanim zbudujesz grono wiernych odbiorców, warto wybrać formę reklamy, która pomoże Ci dotrzeć do założonej grupy docelowej.

Rynek zdominowany przez billboardy, citylighty, telebimy czy słupy ogłoszeniowe otwiera się na nowe nośniki, które wyróżniają się w tłumie i celnie przekazują najważniejsze informacje. Flagi reklamowe są chętnie wybierane zarówno do reklamy outdoorowej, jak i wewnętrznej. Sprawdź, dlaczego.

Popularność mobilnej reklamy rośnie, ponieważ przedsiębiorcy doceniają ją za kompaktowe rozmiary oraz przejrzystą formę. Firmy, które zajmują się projektowaniem oraz wykonywaniem nośników tego typu, tak jak producent flag reklamowych winders.pl skupiają się na dostarczaniu rozwiązań o długoletniej trwałości, co dodatkowo podnosi ich atrakcyjność w oczach zamawiających.

 

Dlaczego flaga reklamowa jest skuteczna?

Do tej pory powszechnie uważano, że to właśnie duże i krzykliwe reklamy są najskuteczniejsze. Niezadowolenie konsumentów z powodu oszpeconej architektury miejskiej, wszechobecnych jaskrawych neonów, nachalnych reklam medialnych spowodowało, że reklamodawcy zaczęli szukać innych form przekazu. Flagi są jedną z alternatyw, która odpowiada na potrzeby estetyczne odbiorców, ponieważ trafnie i bez zbędnego chaosu przekazują najważniejsze informacje. Ponadto:

  • są mobilne zatem na co dzień możesz używać ich przy wejściu do lokalu lub do oznakowania punktu sprzedaży, aby w weekend zabrać flagę na imprezę plenerową czy targi branżowe

  • wykonane są w wysokiej jakości zadruku, dzięki czemu nie płowieją i nie niszczą się w wyniku ekspozycji słonecznej

  • znajdują się na wysokości wzroku, dlatego bez większego wysiłku informacje na nich zawarte trafią do odbiorcy i zostaną zapamiętane

Flagi jako alternatywa dla innych reklam outdoorowych

Jeżeli weźmiemy pod uwagę cenę nośnika (średnio miesięczny koszt wynajęcia billboardu waha się w granicy kilku tysięcy złotych, dodatkowo należy doliczyć opłatę za projekt graficzny i druk plakatu) okazuje się, że flagi reklamowe są nie tylko skuteczne, ale również tanie. To dobra wiadomość dla tych, którzy posiadają ograniczony budżet przeznaczony na reklamę. W założonej kwocie mogą zamówić nawet kilka różnych nośników — windery, płotki, maszty flagowe, flagi z nadrukiem na winders.pl w różnych rozmiarach. Umieszczone w widocznych punktach przy wejściu, w środku lub w terenie działają niczym drogowskazy i przykuwają wzrok powtarzalną grafiką lub treścią.