14
Śr, Lis

Z życia wzięte

Właściciele psów mogą zadbać o nie, wybierając spośród oferty zawierającej profesjonalnie wykonane kojce dla psów. Wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu obiektów, pozwoliło nam wypracować solidną konstrukcję, zapewniającą zwierzętom bezpieczne i komfortowe warunki bytowania na zewnątrz.

Dlaczego warto wybrać jeden z naszych kojców?

Oferowane przez naszą firmę kojce dla psów, produkowane są z materiałów w stu procentach bezpiecznych dla zdrowia czworonogów.

Ścianki zamontowane w kojcach są wykonane z profili ocynkowanych o gładkich powierzchniach, a podłogi z naturalnego drewna. Nie stosujemy toksycznych farb.

Odpowiednio wyprofilowany daszek z blachy falistej chroni przed zaciekaniem wody podczas opadów.

Drzwi o wygodnych wymiarach są wyposażone w solidne rygle zabezpieczające, które wykluczają przypadkowe otwarcie przez psa. Dodatkowo zamontowane małe drzwi dają zwierzęciu możliwość swobodnego korzystania z kojca.

Zmontowane za pomocą śrub elementy kojców stanowią stabilną i bardzo mocną konstrukcję.

Wieloletnie doświadczenia w produkcji kojców sprawiły, że wykonujemy do nich dodatkowe elementy, które niektórzy właściciele czworonogów chcą dołączyć do standardowego wyposażenia. Są to obrotowe uchwyty na miski, co znacznie ułatwia karmienie zwierząt, a także dodatkowe zabezpieczenie jednej ze ścian blachą w dowolnym kolorze. Takie zabezpieczenie chroni przed zacinającym deszczem, śniegiem oraz wiatrem.

Nasze kojce są estetyczne i dobrze komponują się z każdym otoczeniem.

Kojce dla psów - ceny i montaż

Proponujemy Państwu wybór bardzo solidnych kojców o różnych wymiarach, w zależności od potrzeb.

Dostępne są kojce dla psów  o powierzchniach podłogi od 2 x 2 metry w cenie 1030 złotych, do 4 x 3 metry, którego koszt zakupu wynosi 2120 złotych. Wszystkie kojce dla psów mają wysokość przodu 1,7 metra, a tyłu 1,5 metra. więcej: https://www.maritom.pl/kojce.html