19
Śr, Gru

Z życia wzięte

Zastanawiając się nad wyborem idealnego prezentu na ślub warto wziąć pod uwagę piękne, ręcznie robione albumy drewniane z grawerem. Takie albumy są robione w pracowni ArtKey na indywidualne zamówienie i mogą być w pełni spersonalizowane.

Pamiątkowe fotografie

W dzisiejszych czasach dużą wagę przykłada się do sesji ślubnych w plenerze i wykonania ślubnych reportaży. Takie sesje nie należą do tanich, ale ich efekty bardzo często są spektakularne. Takie artystyczne zdjęcia, które są pamiątką na całe życie, powinny mieć równie piękną oprawę, a taką mogą zagwarantować drewniane albumy ślubne. Co więcej taki album ma piękny, artystycznie zrobiony grawer. Na okładce można więc wygrawerować imiona Pary Młodej, datę ślubu i inne napisy, a także dowolnie wybrany wzór. A to jeszcze nie wszystko, ponieważ niezwykłego charakteru całości dodają ozdobne, metalowe okucia więc album wygląda jak zabytkowa, stara księga.

Na całe życie

Drewniany album z metalowymi okuciami jest też bardzo solidny i sprawi, że mimo wielokrotnego przeglądania zawsze będzie pięknie wyglądać. Wnętrze albumu jest także starannie zrobione, w tradycyjnym stylu. Karty na zdjęcia są przekładane cienką bibułą, co gwarantuje doskonały wygląd zdjęć nawet po wielu latach.

Księga gości

Jednym z dobrych pomysłów jest drewniany album ślubny z grawerem, który może zostać także wykorzystany jako pamiątkowa księga gości. Coraz częściej na weselach tworzy się klimatyczny kącik do robienia zdjęć gości. W ten sposób można sfotografować całą rodzinę i przyjaciół, którzy zaszczycili Parę Młodą swoją obecnością na tak ważnym dla Młodych dniu. W takim pięknym albumie najlepiej będą wyglądać zdjęcia w starym stylu, dlatego fajnie zaprojektować na przykład kącik do zdjęć w stylu vintage lub retro, ze staromodnym fotelem, lampą z abażurem, tradycyjnym dywanem etc. Takie zdjęcia to będzie coś czym niewiele par może się pochwalić.

Prezent dla rodziców

Pomysłem jak fajnie wykorzystać stylowy drewniany album jest znacznie więcej. Coraz więcej młodych ludzi decyduje się na wykonanie przed ślubem sesji narzeczeńskiej. Jeśli sesja zostanie wykonana kilka tygodni wcześniej to fotograf zdąży dostarczyć gotowe zdjęcia jeszcze przed ślubem. Takie zdjęcia oprawione w piękny album z personalizowanym grawerem będą cudownym podziękowaniem i prezentem dla rodziców Pary Młodej. Warto na pierwszych stronach takiego albumu umieścić też kilka zdjęć z dzieciństwa, najlepiej z rodzicami. Każda matka i każdy ojciec na pewno będą wzruszeni i zachwyceni takim podarunkiem od swoich dzieci.

Jak widać drewniany ręcznie robiony album z grawerem może być wspaniałym prezentem zarówno dla młodych małżonków, jak i prezentem od nich dla najbliższych. Takie albumy można zamówić w pracowni artystycznej ArtKey. Oczywiście album może być wykonany nie tylko na ślub, ale też inną ważną uroczystość jak rocznica, jubileusz, chrzciny, pierwsza komunia i inne okazje. Na pewno będzie to pamiątka oryginalna, a przez to, że drewniany album jest robiony na zamówienie będzie on niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Więcej informacji oraz galerie realizacji znajdziesz na Fanpage firmy Artkey.