18
N, Sie

Czy wiesz, że...

Fotoprezenty to świetny pomysł na każdą okazję, często lepszy niż wszystko to, co można dostać w popularnych sklepach. Warto się zatem wykazać inwencją i samodzielnie zaprojektować coś dla bliskich!

Fotoprezent dla babci i dziadka

Fotoprezent dla babci i dziadka to zawsze doskonały pomysł. Ciekawy asortyment takich prezentów znajdziemy na stronie Foto-Książki.pl! Okazanie dziadkom miłości, jaką darzą ich dzieci i wnuki, jest zawsze dobrym pomysłem. Oglądanie zdjęć sprawia starszym osobom ogromną przyjemność – z wypiekami na twarzach mogą opowiadać po raz kolejny tę samą historię rodzinną związaną z daną fotografią. Zdjęcia stanowią dla nich zapis wielu lat życia, przypominając przy tym o młodości i szczęśliwych momentach. To coś, co warto pielęgnować. Wielu z nas z okazji przeróżnych świąt swoich dziadków wywołuje rodzinne zdjęcia i wkłada je do albumów bądź oprawia w ramki. To zawsze dobre, sprawdzone prezenty, które niezmiennie cieszą seniorów. A może by spróbować ich zadziwić i podarować praktyczny upominek związany z ulubionymi fotografiami?

Spraw seniorom fotoksiążkę!

Kiedyś wszystko było prostsze – mieliśmy w aparacie kliszę i musieliśmy się naprawdę głęboko zastanowić nad każdym zdjęciem. Dzisiaj, w dobie nowoczesnych smartfonów, kompaktów i lustrzanek taki problem nie istnieje – zdjęć możemy zrobić tyle, ile pomieści nasza karta pamięci, a jeśli się zapełni – możemy wymienić ją na nową lub zgrać zdjęcia na komputer. No właśnie, dlatego nie myślimy nad wykonywanymi ujęciami i również z tego względu coraz rzadziej je wywołujemy. A szkoda, bo rodzinne albumy z namacalnymi fotografiami to naprawdę wspaniała pamiątka, która ma zdecydowanie większą wartość niż zdjęcia przeglądane na laptopie. Papier jest nierozerwalnie połączony z dotykiem, a dotyk stanowi prawdziwie zmysłowe doznanie, którego nie zastąpi nam niestety ekran komputera. W przewracaniu strony za stroną i w przeglądaniu pięknie wydrukowanych zdjęć jest zawarta magia, którą trudno zastąpić czymkolwiek innym. Odczuwają ją przede wszystkim dziadkowie – za czasów ich młodości zdjęcia były naprawdę cenioną pamiątką i pewnie wielokrotnie chcieliby powrócić do chwil spędzanych z rodziną. Fotoksiążka to doskonały prezent, który pomoże powrócić im do wspaniałych momentów.