15
N, Wrz

Z życia wzięte

Forbet to legalny bukmacher, który działa w Polsce od 2016 roku. Firma angażuje się w rozwój polskiego sportu i jest sponsorem wielu drużyn oraz organizacji. Serwis dosyć szybko zjednał sobie sympatię klientów za sprawą niespotykanych dotąd na polskim rynku promocji. Obecnie, Forbet to bardzo solidna marka, która gwarantuje nam wysokie standardy świadczonych usług. Firma posiada również kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie Polski.

 

Usługi oferowane przez zakłady bukmacherskie Forbet

Bukmacher posiada w swojej ofercie zakłady na kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Dominują oczywiście zakłady na piłkę nożną, ale także w mniej popularnych sportach klienci mogą liczyć na całkiem obszerny wybór. Zakłady w Forbet możemy również obstawiać w sekcji na żywo łącząc przyjemność z oglądania oraz obstawiania przebiegu spotkania. Bukmacher słynie z bardzo rozbudowanych sekcji zakładów wirtualnych, w których gracz typuje zmagania drużyn oraz zawodników sterowanych komputerowo. To ekscytująca forma obstawiania, która w serwisie Forbet często wiąże się z dodatkowymi promocjami.

Forbet w świecie polskiego sportu

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku bardzo odmieniła rynek bukmacherski. Zmieniona została m.in. dopuszczalna forma reklamy. Legalni bukmacherzy coraz częściej decydują się na sponsoring drużyn oraz organizacji sportowych. Forbet jest tytularnym sponsorem żużlowej ekipy Włókniarza Częstochowa oraz Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Logotyp tego bukmachera zobaczymy również na koszulkach piłkarzy Śląska Wrocław. Forbet od niedawna jest także partnerem organizacji AMP Futbol zrzeszających niepełnosprawnych piłkarzy.

Bonusy i promocje w serwisie iForbet

Klienci, którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie w tym serwisie, mogą liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę promocyjną. Wykorzystując przy rejestracji Forbet kod promocyjny możemy otrzymać potrójny bonus powitalny! Trzy kolejne wpłaty mogą zostać powiększone o 400 PLN. W sumie, Forbet oferuje nowym klientom nawet 1200 PLN na udany start obstawiania.

Licznych atrakcji nie zabraknie również w przypadku stałych klientów. Bukmacher każdego dnia przygotowuje inną ofertę umożliwiającą bardziej opłacalne typowanie wyników sportowych. Specjalne wydarzenia pozwalają także rywalizować z innymi użytkownikami o cenne nagrody pieniężne oraz wycieczki na mecze zagranicznych lig piłkarskich.