Sport

Kobiety coraz chętniej i odważniej wsiadają na motocykl. Zaangażowanie w pasje często przeradza się w pomysł na siebie, a zamiłowanie do prowadzenia dwukołowca wkracza na ścieżkę zawodową. Uczestnictwo motocyklistek w sportach motorowych wzbudza podziw, pokazuje wytrwałość kobiet, ich siłę oraz odwagę.

Polka, która zachwyca swoimi osiągnięciami i urodą

Słynne zawodniczki są doskonałą motywacją dla wszystkich motocyklistek, które marzą o wzięciu udziału w wyścigach zawodowych, jednak wciąż nie wierzą w swoje możliwości. Jedną z zawodniczek, do których pozostali rywale czują ogromny respekt jest Natalia Florek. Umiejętności oraz temperamentne cechy charakteru można było zaobserwować już w trakcie pierwszego wyścigu. Pokazuje, również przez dobór dopasowanych akcesoriów motocyklowych dla kobiet, że sport ten może być bardzo kobiecy!

Pasja, która zrodziła się już w dzieciństwie

Drugą motocyklistką, która podbija serca wielu dopingujących jest Monika Jaworska. Miłość do jazdy motocyklem poczuła w wieku 8 lat! Obecnie jest jedną z najszybszych kobiet w Polsce. Na swoim koncie ma między innymi pierwsze miejsce w VI rundzie Mistrzostw Polski na torze w Poznaniu. To kobieta silna, która mimo wielu przeciwności pokazuje, że warto odważnie i konsekwentnie dążyć do celu. Jest inspiracją dla wielu początkujących motocyklistek.

Motocyklistka na podium – to możesz być Ty!

Jeśli nie wiesz od czego zacząć, postaw na przyjemność z jazdy! Dostosuj swój strój stawiając na kobiece akcesoria motocyklowe, czy personalizowane naklejki Pasters i rozpocznij najciekawszą przygodę swojego życia. Jazda motocyklem wzbudza mnóstwo emocji, zarówno kiedy ma charakter turystyczny, jak i gdy prowadzi do przekraczania barier, pokonywania swoich słabości i polepszania wyników. Każda bardziej doświadczona motocyklistka zaczynała od nauki podstaw, by później, tak jak Natalia Florek i Monika Jaworska osiągać niesamowite wyniki w sporcie, który tylko z pozoru jest męski, ponieważ kobiety coraz częściej obalają ten mit.