Z życia wzięte

Koniec z nieestetycznymi grzejnikami. Tego typu instalacje powoli odchodzą do lamusa. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na niewidoczne systemy grzejne, które zapewniają wysoki komfort, ciepło, a także pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Niewidoczny system grzejny w Twoim domu – to jest możliwe

Koniec z nieestetycznymi grzejnikami. Tego typu instalacje powoli odchodzą do lamusa. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na niewidoczne systemy grzejne, które zapewniają wysoki komfort, ciepło, a także pozwalają zaoszczędzić pieniądze.

Niewidoczne systemy grzejne stają się coraz bardziej popularne i nie ma w tym niczego dziwnego. W końcu jest to rozwiązanie, które zapewnia świetne ogrzanie wszystkich pomieszczeń, a dodatkowo nie zaburza estetyki panującej w poszczególnych wnętrzach. Na taki rodzaj ogrzewania decydują się w szczególności osoby, które budują nowe domy. Jednak nie zawsze, ponieważ są również metody, które pozwalają na szybkie odnowienie starych pomieszczeń w bardzo estetyczny sposób. Tutaj sprawdzają się, na przykład maty grzejne DEVImat 150T.  

Czym są maty grzejne DEVImat 150T?

Jest to rodzaj maty grzewczej, która jest zasilana jednostronnie. Jest ona samoprzylepna i została wyposażona w ekran ochronny o grubości około 3,5 mm, co sprawia, że całość wykonania jest bardzo solidna i zapobiega powstawaniu ewentualnych usterek w przyszłości. Moc tego typu maty grzejnej to 225 W, z kolei sama powierzchnia grzewcza wynosi 1,5 mkw. To sprawia, że ten typ ogrzewania sprawdza się w szczególności w łazienkach, a także kuchniach. To rozwiązanie jest bardzo często stosowane w przypadku renowacji poszczególnych podłóg, ale nie tylko. Część osób decyduje się na użycie tej metody ogrzewania również w przypadku nowego budownictwa.

Praktyczne i funkcjonalne

Maty grzejne DEVImat 150T są bardzo proste w montażu. Zazwyczaj instaluje się je w warstwie kleju pod płytkami. W ten sposób użytkownik może cieszyć się efektem ciepłej podłogi nawet w bardzo chłodne dni. Jest to komfortowe rozwiązanie, które nierzadko wykorzystuje się jako ogrzewanie wspomagające poszczególnych pomieszczeń. W zestawie znajduje się również specjalna rurka montażowa. Jest to elastyczny peszel, w którym należy umieścić odpowiedni czujnik podłogowy. Takie rozwiązanie zapewnia maksimum korzyści z użytkowania sprzętu. Jest to niewidoczny system grzejny, łatwy w montażu, który zapewnia doskonałe działanie przez bardzo długie lata. To oznacza, że nie będziesz musiał martwić się o wykonanie remontu w najbliższym czasie. Całość będzie działała bez zarzutu, a Ty będziesz mógł cieszyć się niemal bezobsługowym ogrzewaniem poszczególnych pomieszczeń. W przypadku tego typu instalacji warto postawić na sprawdzonego producenta, a najlepszej jakości urządzenia znajdziesz w sklepie internetowym Mikroenergetyka.

Sprawdź naszą ofertę: https://sklep.mikroenergetyka.com.pl/p/4/17/mata-grzejna-devimat-150t-dtif-150-225w-1-5m2-0-5x3m-maty-devimat-150t-150-w-m2-maty-grzejne-wewnetrzne.html