Czy wiesz, że...

Impreza sylwestrowa zbliża się wielkimi krokami. Jeśli chcesz, aby była udana, pomyśl o zaopatrzeniu się w praktyczne, a przy tym niebanalne gadżety, które sprawią, że przyjęcie w gronie najbliższych będzie jeszcze lepsze!

Udana impreza to nie tylko doborowe towarzystwo, a także dobre jedzenie i alkohol. To także świetna zabawa, która na długi czas będzie mogła pozostać w pamięci każdego.

Właśnie dlatego, jeśli chcesz urządzić wyjątkową imprezę sylwestrową, pomyśl o wybraniu specjalnych gadżetów – razem z nimi rozrywka na pewno będzie udana! Co kupić? Sprawdź wszystkie propozycje, które przygotowaliśmy wraz ze sklepem internetowym 4gift!

1. Imprezowe gry planszowe

Doskonałą zabawę podczas imprez na pewno będą mogły zapewnić gry planszowe, które przeznaczone są dla wielu graczy – razem może grać w nie nawet do 8-10 osób!

Aktualnie do wyboru mamy pełną paletę różnych tytułów, w tym tak popularne i znane każdemu, ale możemy też wybrać specjalne gry imprezowe – Alkochińczyk czy Alkoholowa Ruletka to tylko parę z nich.

2. Niebanalne kieliszki

Zwykłe kieliszki są nudne. Zamiast nich warto zdecydować się na takie, które będą jedyne w swoim rodzaju!

Wybierz kieliszki z nadrukami ulubionych bohaterów filmowych czy też kieliszki przypominające chemiczne menzurki – razem z nimi impreza na pewno będzie jeszcze bardziej kolorowa!

3. Kraniki i korki do wina

Jeśli w towarzystwie znajdą się osoby, które przepadają za winem, w takim wypadku na imprezie nie powinno zabraknąć również odpowiednich akcesoriów, które ułatwią jego nalewanie, a potem przechowanie.

Śmieszne kraniki do wina, na przykład przypominające zwykły kran, a także korki na pewno będą tu bardzo przydatne, a przy tym będą ciekawym gadżetem, który natychmiast będzie mógł przyciągać uwagę.

Wszystkie z zaprezentowanych gadżetów możesz zakupić już teraz on-line w sklepie 4gift. Prezentuje on szeroką paletę unikatowych pomysłów na prezent dla każdego, kto chce podarować coś innego niż do tej pory. Sprawdź już teraz wszystkie inspiracje i złóż swoje zamówienie przez internet!