Czy wiesz, że...

Marzysz o ogrzewaniu podłogowym, ale masz już wykonane wylewki w mieszkaniu lub domu? Wykorzystaj metodę ogrzewania podłogowego frezowanego od Termolit z Wrocławia, nie będziesz musiał/a skuwać całej podłogi, a będziesz móc cieszyć się z idealnie dobranego systemu grzewczego, który  nie tylko zadba o komfort ogrzewania, ale również obniży Twoje rachunki za ogrzewanie każdego pomieszczenia!

Dlatego jeśli jesteś w trakcie remontu mieszkania lub domu lub też kupiłeś/kupiłaś nowe mieszkanie od dewelopera gdzie zamontowane jest ogrzewanie grzejnikowe, warto zastanowić się nad modernizacją całego ogrzewania, na ogrzewanie podłogowe wodne niskotemperaturowe.

Nasza firma wykorzystuje przede wszystkim metodę frezowania rowków w istniejących wylewkach pod ogrzewanie podłogowe przy wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn. Ta nowoczesna technologia daje nam mozliwość  zmiany grzejników na ogrzewanie podłogowe w zaledwie kilka dni. Cały montaż odbywa się praktycznie bezpyłowo, ponieważ wykorzystywane do niego są specjalistyczne odkurzacze o dużej wydajności. Czas zmiany ogrzewania grzejnikowego,  na ogrzewanie podłogowe frezowane od Termolit przykładowo w mieszkaniu 50m2 trwa do 3 dni roboczych od momentu wejścia naszej firmy na Inwestycję, do przeprowadzenia końcowej próby szczelności i włączenia instalacji.  

Przy wykonywaniu całego systemu frezowania pod ogrzewanie podłogowe, korzystamy z wysokiej jakości materiałów do ogrzewania podłogowego wodnego niskotemperaturowego, w tym rur pięciowarstwowych PERT/Evoh/Pert produkcji Niemieckiej, rozdzielaczy mosiężnych z przepływomierzami wraz z automatycznymi odpowietrznikami, mosięzne złączki i arki skręcane oraz dodatkowe materiały np. do sterowania takim ogrzewaniem bezprzewodowo!

System ogrzewania podłogowego od Termolit to system bardzo uniwersalny, dzięki czemu z powodzeniem można go zastosować praktycznie w  każdym obiekcie budowlanym, nie tylko w mieszkaniu czy domu, dobrze sprawdzi się też w budynkch użyteczności  publicznej, w biurach. 

Jeśli jesteś zainteresowany/a zmianą ogrzewania grzejnikami, na ogrzewanie podłogowe - skontaktuj się z nami!

TERMOLIT -  frezowanie pod ogrzewanie podłogowe !

undefined