Z życia wzięte

Piękno — aby zadowolić swoich bliskich. Nie musisz już długo myśleć i wybierać odpowiedniego prezentu. Nasza Karta podarunkowa Giftmall rozwiąże ten problem za ciebie. Po prostu przesyłasz odpowiednią kwotę w dowolnym sklepie, a odbiorca wybierze ją według własnych upodobań.

Kochające matki, małe dziewczynki, entuzjastyczni sportowcy i troskliwi ojcowie mogą wybierać z naszej szerokiej oferty. Kartę podarunkową można uzupełnić o dowolną kwotę, a także wykorzystać w dowolnym sklepie. Karta jest ważna przez rok od aktywacji lub po doładowaniu. Po upływie określonego czasu od momentu doładowania karta staje się nieważna.
Jeśli kwota gotówki na karcie pozostanie niewykorzystana po wygaśnięciu Karty Podarunkowej, pozostała kwota nie może zostać zwrócona.

Kartą podarunkową można zapłacić za cały zakup lub tylko jego część, a pozostałą część zapłacić gotówką lub kartą kredytową. Kuponu rabatowego nie można zastosować podczas aktywacji lub doładowania karty podarunkowej, ani nie można jej zwrócić, ani wymienić na gotówkę.

Jaka jest zaleta Karty Podarunkowej Giftmall?

Możesz go kupić we wszystkich naszych sklepach. Możesz zastosować go do szerokiej gamy oferowanych produktów. Każdy naprawdę wybiera. Będziemy przechowywać kartę w solidnej kopercie, w której będziesz mógł przeczytać każdą dedykację. Możesz wybierać spośród trzech pięknych wzorów odpowiednich na różne okazje.

Karty upominkowe Giftmall dla firm!

Nagradzaj swoich pracowników lub partnerów biznesowych za ich pracę, lub wsparcie i podaruj im kartę podarunkową Giftmall. Karta może być częścią nagród konkursowych, nagród dla pracowników, różnych rocznic, takich jak prezent na Boże Narodzenie lub urodziny.

Zdobądź piękny i wdzięczny prezent dla swoich pracowników. Wystarczy wypełnić formularz zamówienia. Liczba zamawianych kart podarunkowych powinna wynosić ponad dziesięć sztuk.

Po złożeniu zamówienia zostanie wysłany do Ciebie e-mail z potwierdzeniem, który opisuje Twoje zamówienie, a następnie skontaktuje się z tobą jeden z naszych pracowników.

W przypadku problemów lub pytań prosimy o kontakt pod adresem https://giftmall.pl, tutaj konsultanci odpowiedzieć na wszystkie pytania, które pojawiły się przy wyborze kart podarunkowych.

Dlaczego kupony właśnie u nas?

Sposób płatności i dostawy dobierany jest specjalnie dla ciebie.
U nas kupon zostanie dostarczony natychmiast.
U nas zawsze ceny bez dopłat.
Jesteśmy sprawdzonym sprzedawcą i gwarantujemy oficjalne towary.
Mamy wyszkoloną obsługę klienta.
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku czeskim.

Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie, że wszystkie nasze kupony pochodzą z oficjalnych i legalnych źródeł. Wynika, że:

  • sprzedajemy kupony bez podwyżek cen
  • zakupy są bezpieczne
  • przy zakupie wspierasz emitentów kuponów

Ponadto zdajesz sobie sprawę z wszystkich opłat z góry, a ponieważ płatności są dokonywane w walucie krajowej, nie ma niechcianych konwersji walut.

undefined