Czy wiesz, że...

Komoda jest jednym z tych mebli, bez których nie sposób wyobrazić sobie współczesnego mieszkania lub domu. W każdym z tych miejsc pełni dwie funkcje: estetyczną oraz praktyczną. Odpowiednio dobrana może mieć kluczowy wpływ na całą aranżację wnętrza, a oferowane przez nią miejsce służy nie tylko do przechowywania rzeczy, ale również eksponowania ozdób - jej blat doskonale się do tego nadaje. Jeśli myślisz o zakupie komody, dowiedz się, gdzie wybrać najlepszą dla siebie.

Komody – funkcjonalne ozdoby każdego pomieszczenia

Komody nadają się do wszystkich pomieszczeń – przedpokoju, salonu, sypialni, gabinetu, pokoju dziecka. Oczywiście to, jaką komodę wybierzesz, uzależnione jest do aranżacji pomieszczenia. Styl wykonania mebla musi panować do stylu pomieszczenia, czyli np. przy skandynawskim musisz dobrać komodę w tym właśnie wykonaniu. Jednak w każdym z nich czeka na Ciebie co najmniej kilka propozycji do wyboru. Czym się różnią?

Przede wszystkim konstrukcją. Komoda może mieć kilka półek lub szuflad pośrodku i dwie zamykane przestrzenie po bokach. Ale są także takie, które mają zarówno szuflady, jak i otwarte półki oraz zamykane szafki. Ilość szuflad oraz półek zależy od gabarytów mebla – im jest on większy, tym większa pojemność oraz rozwiązania konstrukcyjne. Najmniejsze modele to zaledwie jedna półka i szuflada, podczas gdy największe mają kilka szuflad, półek oraz szafek. To, którą wybierzesz, zależy przede wszystkim od przestrzeni, jaką dysponujesz. Jeśli masz więcej miejsca, możesz postawić na jedną dużą komodę lub zdecydować się na inne rozwiązanie – na przykład mniejszą lub średnią komodę oraz towarzyszący regał.

Poszczególne komody różnią się pomiędzy sobą także podstawami. Producenci przygotowali zarówno meble stojące bezpośrednio na podłożu, jak i wyposażone w nóżki, dzięki czemu pod komodą pozostaje wolna przestrzeń. Którą wersję wybrać? Wolna przestrzeń pod meblem przyda się w sytuacji, gdy np. przeciągnięte są pod nią kable. W ten sposób zostają one ukryte i nie psują ogólnej estetyki pomieszczenia. Musisz jednak pamiętać, że w tym miejscu będzie gromadzić się kurz, dlatego wymaga ono regularnego odkurzania. Przy komodach stojących bezpośrednio na podłodze nie ma tego problemu.

Gdzie znajdziesz szeroki wybór dobrych komód?

Jeśli chcesz znaleźć komodę, która idealnie będzie pasować zarówno do aranżacji pomieszczenia, jak i dostępnej przestrzeni, warto zajrzeć do salonu Black Red White lub na stronę internetową sieci - brw.pl. Znajdziesz tam ogromny wybór komód w różnych stylach i wersjach kolorystycznych. Wszystkie zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu każdy mebel cechuje duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz takie czynniki zewnętrzne, jak wilgoć, pleśń, temperatury itp. Ponadto są one sprzedawane w bardzo przystępnych cenach, dzięki czemu nie musisz dysponować dużą kwotą, aby wejść w posiadanie doskonałej jakości mebla, który posłuży Ci przez lata. 

Przekonaj się o tym – już dzisiaj zajrzyj na stronę brw.pl, aby zapoznać się z aktualną ofertą!