Z życia wzięte

Makijaż, który nakłada się na specjalne uroczystości, powinien zjawiskowo się prezentować oraz być wytrzymały, żeby długie i ciężkie godziny świętowania nie pozbawiły go piękna. Jest to podstawa wielu makijaży okolicznościowych, lecz co możemy jeszcze dodać, aby wytrzymał on dłużej i był piękniejszy?

Pigmenty do oczu – idealne uzupełnienie make-up’u

Dość popularnym, jednak jeszcze nieczęsto spotykanym dodatkiem do makijażu jest pigment do oczu. Wysoko napigmentowana formuła sprawdzi się perfekcyjnie podczas makijażu okolicznościowego. Ilość kombinacji, jakie możemy dzięki niemu uzyskać, jest zatrważająca i jest głównie uzależniona od naszej wyobraźni. Pigment osadza się na kleju, przez co znając jego właściwości można w łatwy sposób można określić wytrzymałość dodatku do make-up’u. Zakup wspomnianego pigmentu oraz asortymentu ułatwi nam sklep manybeauty.pl, oferuje on szereg różnokolorowych pigmentów oraz akcesoriów do niego przeznaczonych. Dostępne produkty są w rewelacyjnej jakości i poza samą wytrzymałością oferują świetny efekt po ich nałożeniu. Pigment aplikowany na bazę lub specjalny klej dopełnia już wykonany make-up, lecz jeśli chcemy użyć go jako lekko mieniącą się poświatę, powinien być nałożony na sucho.

Sztuczne rzęsy i ich wytrzymałość

Również ciekawą propozycją znajdującą się we wspomnianym sklepie jest utrwalacz kleju do przedłużania rzęs. Nie jesteś pewna trwałości zabiegu przedłużania rzęs lub chcesz, aby rzęsy wytrzymały dłużej? Jeśli tak to utrwalacz znajdzie u ciebie zastosowania nie tylko przed jedną imprezą. Przedłużenie rzęs jest także genialnym uzupełnieniem makijażu oczu, wpasowującym się dodatkowo w stylizację makijażu okolicznościowego. Liczne rodzaje, kształty oraz materiały rzęs znajdujących się na rynku pozwolą na dobranie świetnie pasujących rzęs dla każdej kobiety. Nie musisz się obawiać podrażnień po wykonaniu zabiegu ze względu na wykorzystanie licznych materiałów syntetycznych, które perfekcyjnie oddają właściwości rzęs zwierzęcych. Warto również pamiętać, iż syntetyczne włosie powstaje bez wyrządzania krzywdy zwierzętom.

Kolory, które będą ci pasować!

Dobór dopasowanych barw ułatwi w dużym stopniu gadżet nazywany ramką do analizy kolorystycznej. Ten dodatek do make-up’u sprawdza się doskonale podczas różnych okoliczności i ułatwia dobór barw do stylizacji ślubnych, gdzie kolor motywu przewodniego może przygasić wygląd panny młodej. Dzięki ramce możliwe jest także dobranie kolorów, które zawsze będą podkreślać naszą urodę.