Magazyn Policyjny

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Leżajsku poszukują zaginionej Iwony Sekulskiej, 22-letniej mieszkanki Nowej Sarzyny. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją. Zaginiona 19 listopada 2014r. wyszła z domu około godz. 19 i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania.

Rysopis:

Wzrost około 165 cm, waga 44 kg, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne do ramion, oczy piwne, uszy normalne, nos prosty, uzębienie pełne (górny ząb jedynka przednia uszczerbana), blizna na czole i dwie blizny na kolanie po zabiegu ortopedycznym. Zaginiona ubrana była w niebieskie jeansy, buty typu trzewiki obszyte futerkiem koloru czarno-białego, brązową kurtkę z kapturem i zieloną czapkę.

Informacje:

Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Leżajsku, tel. (17) 240 63 10, (17) 240 63 23,

e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub telefon alarmowy 997.