19
Śr, Cze

Współczesny czas różni się od tego, który towarzyszył ludziom jeszcze kilka temu. Jest zdecydowanie szybszy i bardziej efektywny. Odmierzane dni i godziny liczą sukcesy, ambicje i plany. Jego przedstawiciel - zegarek - dumnie reprezentuje i kontroluje wszystkie życiowe czynności. Również i współczesna funkcja czasomierza odgrywa zupełnie inną rolę.

Lato zbliża się wielkimi krokami, a z doświadczenia poprzednich lat wiemy, iż temperatury mogą być naprawdę wysokie. Czy jest zatem ustalona maksymalna temperatura powyżej której pracownik ma prawo odmówić pracy? Zapraszam do lektury!

W wielu krajach świata flirtowanie w miejscu pracy jest prawnie zakazane. A jak sytuacja ma się w Polsce? Dobra wiadomość jest taka, że nasze przepisy nie są aż tak surowe. Ale jeśli marzy Ci się drobny (lub większy) flirt w miejscu, gdzie pracujesz, warto pamiętać o kilku kluczowych zasadach. Jakich? Podpowiadamy.

Duże okna balkonowe i tarasowe to sposób na stworzenie przyjemnej atmosfery wewnątrz domu czy mieszkania. Dzięki nim poprawia się wygląd zewnętrzny budynku, który za sprawą sporych przeszkleń zyskuje na lekkości. W samych wnętrzach okna balkonowe znacznej wielkości pomagają w optycznym powiększeniu przestrzeni, a nawet wpisują się w dogrzewanie pomieszczeń.

Decydując się na włącznie drewna w skład materiałów, którymi będziemy ocieplać dom musimy pamiętać o jego właściwym przechowywaniu. Drewno to doskonały materiał, dzięki któremu utrzymamy stałą temperaturę w naszym domu. Możemy nim palić w piecach odpowiedzialnych za centralne ogrzewanie, jak i kominkach, które nie tylko zapewnią ciepło, ale i wprowadzą niepowtarzalny, romantyczny klimat do każdego wnętrza.

Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni zaprasza absolwentów studiów licencjackich na kontynuowanie wiedzy na studiach II stopnia, a absolwentów – na studia podyplomowe. Obecnie trwa rekrutacja na studia podyplomowe na kilka interesujących kierunków. Jeśli zastanawiasz się, jaki kierunek studiów wybrać i rozważasz studia podyplomowe – powinieneś zapoznać się z szeroką ofertą studiów gdyńskiej uczelni WSAiB. Ukończenie studiów podyplomowych daje możliwość  zdobycia przyszłościowego zawodu, a tym samym rozwoju zawodowego i dobrze płatnej pracy.

To, co było modne w ubiegłym sezonie i w tym się sprawdzi, ale o wiele więcej radości w pierwszy dzień lata da coś nowego, oryginalnego i niepowtarzalnego. A jeśli jeszcze nie będzie kosztować milionów – tym lepiej.

Forbet to legalny bukmacher, który działa w Polsce od 2016 roku. Firma angażuje się w rozwój polskiego sportu i jest sponsorem wielu drużyn oraz organizacji. Serwis dosyć szybko zjednał sobie sympatię klientów za sprawą niespotykanych dotąd na polskim rynku promocji. Obecnie, Forbet to bardzo solidna marka, która gwarantuje nam wysokie standardy świadczonych usług. Firma posiada również kilkadziesiąt punktów stacjonarnych na terenie Polski.

Szukasz niebanalnych pomysłów na urządzenie domu bądź mieszkania? Zależy Ci na eleganckich wykończeniach elewacji? Wypróbuj sztukaterię wykonaną ze styropianu bądź styroduru i ciesz się niepowtarzalną aranżacją wnętrza bądź fasady!

Więcej artykułów…