23
Pt, Sie

Mazury co roku kuszą swoim pięknem osoby spragnione dobrego wypoczynku. Jednak ich moc przyciągania tkwi nie tylko w prześlicznych widokach. To również wspaniała szansa na przeżycie niezapomnianego i pełnego przygód czasu na pokładzie jachtu śródlądowego. Obozy żeglarskie na Mazurach dają pewność, że poznamy nowe miejsca i nowych ludzi, z którymi łączy nas wspólna pasja. Do domu powrócimy zatem nie tylko w pełni usatysfakcjonowani, ale i z cudownymi wspomnieniami. 

Pierwszy taniec weselny to niezwykle ważna chwila. I tak naprawdę, nie ma co się za bardzo stresować własnym ślubem, weselem, to jednak warto umiejętnie przygotować się do pierwszego tańca. Jak to zrobić najlepiej, aby doskonale się bawić i zaskoczyć przybyłych na ślub gości? Pierwszy taniec weselny to tradycja, której początki tak naprawdę trudno znaleźć. Na pewno na większości wesel tradycja praktykowana. Pierwszy taniec jest zawsze dla młodej pary, a można tańczyć w dowolnym stylu, do dowolnie wybranej przez siebie muzyki. Pląsanie w rytm muzyki bez składu i ładu, a może wręcz przeciwnie. Znakomicie przygotowana i wykonana choreografia do ulubionego muzycznego tematu.

Aktualna polityka monetarna zorientowana wokół niskich stóp procentowych zachęca kredytobiorców do poszukiwania opłacalnych metod restrukturyzacji zadłużenia. Konsolidacja to bardzo rozsądny wybór, ponieważ umożliwia uśrednienie oprocentowania wszystkich umów. Dlaczego warto sięgnąć po konsolidację?

Pakowanie bagażu na wakacje bywa trudną sztuką. Ubrania, kosmetyki, książki, gadżety i tak dalej. Wszystkie oczywiście jak najbardziej potrzebne, bez nich nie uda się przetrwać urlopu. Tylko jak to wszystko przewieźć? Jazda ciężarówką oczywiście odpada, kupno dodatkowego bagażnika chyba nie ma sensu, skoro na wakacje jeździe się raz lub dwa razy w roku. Może więc wypożyczalnia?!

Ciepłe dni już na stałe zagościły w naszym kalendarzu. To najlepsza okazja na zaplanowanie rowerowej wycieczki. Przygotowanie jednośladu do dalszych tras nie musi wcale ograniczać się do wyczyszczenia go z kurzu i naoliwienia łańcucha. Ciekawą innowacją na rynku jest konwersja roweru na elektryczny. Dzięki gotowym zestawom firmy ZibiBike, każdy może w swoim domu przerobić klasyczny sprzęt na rower ze wspomaganiem elektrycznym. Jak to działa i dlaczego warto? Zapraszamy do lektury!

Obecnie przedsiębiorstwa zatrudniające wielu pracowników starają się wynagradzać pracowników nie tylko comiesięczną pensją, ale także wieloma innymi benefitami. Współczesny pracownik oczekuje bowiem czegoś więcej niż tylko wynagrodzenia. Ponieważ ludzie są obecnie bardziej świadomi tego jak ważne jest zdrowie, pracodawcy często decydują się na wykupienie dla zatrudnianych przez siebie osób pakietów medycznych w prywatnych placówkach świadczących usługi z zakresu opieki zdrowotnej.

Różnego rodzaju festyny, imprezy organizowane przez szkoły czy inny placówki oświatowe, a także osoby prywatne, takie jak wesela czy ważne rocznice. Co łączy te wszystkie eventy? Bardzo często ich wspólną cechą okazuje się fakt, że niezbędne staje się zapewnienie odpowiednich warunków do wykonania na żywo muzyki. To wymaga różnego sprzętu – zazwyczaj bardzo drogiego i niedostępnego dla większości z nas. Dlatego planując tego typu imprezy warto wszystkie niezbędne urządzenia wynająć, zapewniając sobie tym samym ich obsługę przez profesjonalistów.

Jak stanowi Kodeks rodzinny i opiekuńczy (KRO), w momencie zawarcia małżeństwa między małżonkami powstaje wspólność majątkowa (wspólność ustawowa). Obejmuje ona przedmioty majątkowe, które zostały nabyte w czasie jej trwania przez oboje małżonków lub przez jednego z nich (majątek wspólny). Z kolei, przedmioty majątkowe, które nie są objęte wspólnością ustawową należą do majątku osobistego każdego z małżonków.

Nie każdy śledzi trendy wnętrzarskie z zafascynowaniem i jest na bieżąco z każdą ich zmianą. Przez ostatnie kilka sezonów można było się bezpiecznie poruszać po minimalistycznych trendach, które niósł ze sobą skandynawski leader wnętrz. Najpopularniejsze wnętrza to były te urządzone zgodnie z filozofią hygge. Obecnie tendencja na światowym poletku designerskim obiera inny kierunek.

Więcej artykułów…