Możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym turnieju piłkarskim staje się coraz łatwiejsza. Udogodnienia oferowane przez organizatorów są coraz większe. Dlatego warto wykorzystać ten moment i sprawić niespodziankę swojemu synowi lub córce. Kilka dni z dala od domu jest również dobre dla Ciebie, ponieważ możesz podróżować jako osoba towarzysząca za niewiarygodną cenę. Odkryj wszystkie opcje, które masz i wybierz najlepszą!

Stare porzekadło mawia: „słup soli zjesz, a człowieka nie poznasz”. Warto jednak przynajmniej postarać się zgłębić cechy osobowości przyszłych i obecnych pracowników przedsiębiorstwa. Testy osobowości to doskonałe narzędzie diagnostyczne, zarówno w procesie rekrutacji, jak i w przypadku doskonalenia zawodowego oraz podnoszenia kompetencji pracowników. Niepozorny kwestionariusz w rękach specjalisty od HR to nieocenione źródło informacji. Jak wykorzystać badanie osobowości z korzyścią dla przedsiębiorstwa? Sprawdźmy!

Jeżeli chodzi o taką kwestię jak posiadanie własnego hobby to należy mieć świadomość, że jest to sprawa wyjątkowo indywidualna. Będą osoby, dla których będzie liczyć się to, aby posiadać pasje wymagające, a będą takie, które po prostu chcą się zająć czymś, co je rozwinie, jednak nie jest zbyt wymagające.

Króliki to zwierzęta, które żyją ok. 6 – 10 lat. Siłą rzeczy stają się prawowitymi członkami rodziny. Przez ten czas z pewnością nie raz wystąpi konieczność przewiezienia zwierzęcia – chociażby do weterynarza czy podczas rodzinnego wyjazdu na wakacje. Transporter dla królika powinien być wygodny i bezpieczny. Najlepiej, aby był wykonany z wysokiej jakości materiałów, które dodatkowo są łatwe w utrzymaniu czystości. Przed zakupem królika należy zapoznać się z cechami charakterystycznymi tego zwierzęcia. Króliki są płochliwe, a ich serca wrażliwe na strach i nadmierne emocje. Z tego też względu warto zadbać o to, aby każda podróż ze zwierzakiem odbywała się w bezpiecznych warunkach.

Z całą pewnością homo sapiens nie jest ostatnim stadium ewolucji gatunku ludzkiego. Jaki jednak będzie kolejny etap? I co się stanie, jeśli nie obejmie on wszystkich ludzi, a jedynie mieszkańców pewnej szczególnej planety? Jak nowy człowiek – homo developed – ustosunkuje się do swojego ewolucyjnego poprzednika?

Seanse filmowe w Polsce cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, czego efektem jest rosnąca liczba miejsc, w których można zażyć tej formy rozrywki. Piknikowa, luźna atmosfera oraz w zasadzie nieograniczone możliwości lokalizacyjne, to główne zalety kina w plenerze. Jak zorganizować projekcję filmu na łonie natury?

Rzeszowski Dom Kultury filia Country zaprasza miłośników gitarowych brzmień do udziału w bezpłatnych warsztatach „No i gitara!”, które odbędą się 16 września 2017 roku. Oferta skierowana jest do gitarzystów średniozaawansowanych powyżej 13 roku życia. Zgłoszenia uczestników potrwają do 1 sierpnia 2017 roku. Liczba miejsc jest ograniczona.

Kolejne Żmijowisko za nami. Upłynęło pod znakiem świetnej pogody i wielu słuchaczy, którzy przez dwa dni bawili się wyśmienicie w Bieszczadach.

Rzeszowski Dom Kultury i Samorządowa Rada Osiedla Krakowska Południe zapraszają wszystkich mieszkańców Rzeszowa na dwudniowy Międzyosiedlowy Festiwal "Odkrywamy talenty (artystyczne i sportowe)" – scena na Krakowskiej Południe, który odbędzie się w dniach 

Opowieść o brawurowej ucieczce z piekła jakie ludziom zgotowali Niemcy i ich chory system wypierania ludzi "gorszej" rasy. Głównie dlatego naziści zaczynają budowę obozów, na wzór tych istniejących w Niemczech, bo w Polsce żyją narody będące w ich mniemaniu „podludźmi”.

III Rzeszowską Noc Poezji odbędzie się w piątek 19 maja 2017 roku o godzinie 21:00 w Rzeszowskim Domu Kultury filia Załęże. W programie autorska prezentacja zwycięskich utworów Turnieju Jednego Wiersza „Pod Majowym Księżycem” wraz z uroczystym ogłoszeniem wyników oraz wręczeniem nagród.

Więcej artykułów…