19
N, Sie

Rozstępy to problem, który może nas dotknąć w każdym momencie życia - bez względu na płeć czy wiek. Są jednak grupy ludzi, u których pojawiają się one częściej niż u pozostałych. Jakie są zatem najczęstsze przyczyny rozstępów? Zobacz, kto jest na nie najbardziej narażony!

Co sprawia, że chcemy kupować kosmetyki zawierające naturalny kolagen? Dlaczego coraz więcej kobiet decyduje się na tego rodzaju zakup? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Fakt jest jednak taki, że kosmetyki, które zawierają w sobie naturalny kolagen, w znaczącym stopniu wpływają na odpowiedni wygląd naszej skóry. Co więcej, opóźniają one też proces starzenia się komórek. Czy to jednak są jedyne zalety, związane ze stosowaniem tego rodzaju kosmetyków? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie państwo w poniższym artykule.

Wraz z nastaniem nowego roku, wiele osób jako noworoczne postanowienie wybrało utratę wagi. Często nie wiemy od czego zacząć, a w treningu kluczową rolę odrywa technika. By nie doprowadzić do kontuzji i wyrzeźbić ciało efektywnie, warto skorzystać z usług trenera personalnego. W ostatnich latach trener osobisty stał się jedną z najbardziej pożądanych profesji. W związku z tym, pojawiła się spora konkurencja. By wybrać odpowiedniego trenera, który posiada doświadczenie i lata praktyki, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii.

Więcej artykułów…