24
Pn, Cze

Kobiety coraz chętniej i odważniej wsiadają na motocykl. Zaangażowanie w pasje często przeradza się w pomysł na siebie, a zamiłowanie do prowadzenia dwukołowca wkracza na ścieżkę zawodową. Uczestnictwo motocyklistek w sportach motorowych wzbudza podziw, pokazuje wytrwałość kobiet, ich siłę oraz odwagę.

Piłka nożna jest jednym z najpopularniejszych dyscyplin sportowych na świecie. W jej oglądanie podobnie jak w granie, zaangażowane są miliardy ludzi na ziemi. Budżety klubów piłkarskich sięgają setek milionów dolarów i są jednymi z najwyższych na świecie. Niemal każdy człowiek na naszej planecie, zna chociaż podstawowe zasady tej dyscypliny. Ale co gdyby... grać w piłkę na piasku? Poznajcie Beach Soccer - piłkę nożną plażową.

Sportowcy bardzo często podnoszą sobie poprzeczkę coraz wyżej. Gdy zauważają pierwsze pozytywne efekty swojego działania, chcą wycisnąć z siebie jeszcze więcej na kolejnym treningu. Łatwo więc przychodzi im kreowanie spektakularnych postanowień noworocznych, jednak czy zawsze ich dotrzymują? Jak to zrobić, by nie wypalić się po tygodniu?

Jeśli przytoczy się temat desek do pływania, to bez cienia wątpliwości pierwsza rzecz, która przyjdzie nam do głowy, to jej wykorzystanie w szkółkach pływackich. Faktycznie, styropianowe lub piankowe deseczki to podstawowe akcesorium przy nauce pływania. Są one kluczowe, aby początkujący pływacy poczuli się pewniej, zawsze posiadają punkt wsparcia w razie utraty swojej własnej wyporności.

Bieganie jest sportem, który nie tylko zapewnia nam zdrowie, dobrą kondycję, ale też znakomite samopoczucie. Jednak zimą i jesienią bieganie sprawia, że jesteśmy narażeni na przeziębienie. Dlatego znacznie rozsądniejsze staje się zakupienie bieżni do biegania, z której można korzystać w domowym zaciszu. Jednak wcześniej warto dowiedzieć się, jaka bieżnia sprawdzi się u nas najlepiej.

Kto z nas ma czas, żeby znaleźć kilka godzin w tygodniu na wizyty w siłowni lub klubie fitness? O siłach i chęci nie wspominając… W zabieganym świecie trudno o jakikolwiek czas wolny, a co dopiero mówić o zmobilizowaniu się do regularnej aktywności fizycznej. Każdy chyba przyzna, że po pracy najchętniej usadowiłby się wygodnie na kanapie i obejrzał serial, film czy poczytał książkę.

Więcej artykułów…