Zakłady bukmacherskie są popularne głównie ze względu na dostarczane emocje oraz możliwość dodatkowego zarobku. Aby jednak nasza zabawa była bezpieczna, powinniśmy zadbać o to, by wybrać do gry odpowiedniego operatora - działającego legalnie w naszym kraju. Po czym poznać, że bukmacher gra fair? Dlaczego jest to takie ważne i co może się stać, jeżeli tego nie dopilnujemy?

Kiedy tylko zaczynają się problemy z kręgosłupem, pierwsza rada każdego lekarza, to skierowanie na basen. Ale nie powinien to być jedyny powód, by zacząć regularnie pływać. Jest to bowiem zbawienne dla organizmu.

W ubiegłym tygodniu największa polska firma bukmacherska - STS - ogłosiła, że podpisała z Peterem Schmeichelem kontrakt, który zakłada, że legendarny bramkarz reprezentacji Danii oraz Manchesteru United stanie się globalnym ambasadorem marki.

Zaczynasz swoją przygodę z bieganiem? Przygotowujesz się do startów w swoich pierwszych zawodach? Chcesz zacząć coś nowego- bieganie po górach? Uwielbiasz poranny trening, bo dzięki temu masz energię na cały dzień, a może wolisz długie wybieganie po całym dniu pracy o codziennych obowiązków? Bez względu na to, jaką formę aktywności wybierzesz oraz jaką pora roku czy dnia jest dla Ciebie najlepsza do uprawiania aktywności fizycznej, to co jest ważne, abyś mógł skupić się wyłącznie na osiąganiu obranego celu, to odpowiednia odzież.

Na pewno znajdzie się nie jeden zagorzały fan sportu czy to męskiego bądź kobiecego, który dla swojej ulubionej drużyny zrobi wszystko. Prawdziwy fan piłki nożnej nie przegapi żadnego meczu, nawet zdarza się, że jeździ na żywo wspierać swoją drużynę w walce o zwycięski puchar.

Nawodnienie podczas treningu jest niezwykle ważne. Utrata nawet kilku procent poziomu wody powoduje znaczny spadek wydajności organizmu. Podczas intensywnej jazdy na rowerze woda jest tym, co pozwala na wykorzystywanie swojego potencjału w 100%. Nie bez znaczenia jest zatem, w czym przechowujemy wodę i jak ją transportujemy, dlatego podopowiadamy jak wybrać bidon na rower i na co zwrócić uwagę.

Już w sobotę 21 września w Mucznem w Bieszczadach odbędzie się wyjątkowy Maraton Rowerowy Lang Team pod hasłem „Tylko dla orłów – tropem żubra, niedźwiedzia i wilka”. Miłośnicy kolarstwa górskiego będą się ścigać na 48-kilometrowej trasie Grand Fondo. Dla najlepszych przewidziano nagrody finansowe. Limit startujących wynosi 200 osób, a wpisowe tylko 30 złotych!

Więcej artykułów…