Palma De Mallorca od lat jest bardzo popularnym kierunkiem wakacjach wyjazdów. Nie ma się co dziwić: krystalicznie czysta woda, biały piasek i szereg atrakcji przyciągają turystów z całego świata. Wybierając się na Majorkę, warto zadbać o praktyczne aspekty wyjazdu – przeloty oraz pogodę.

Zagraniczne wyjazdy to coraz częściej kilkudniowe wypady, w czasie których pragniemy jak najwięcej zwiedzić. Zachłyśnięcie się kulturą (w szczególności architekturą, czyli w przeważającej części zabytkami) danego kraju sprawia, że nie pozostawiamy sobie ani chwili na delektowanie się tamtejszą kuchnią. Cierpią na tym również stosunki międzyludzkie, ponieważ bardzo często nasz napięty plan zwiedzania doprowadza do furii naszych współtowarzyszy podróży.

Val di Sole to dolina czekająca na odkrycie z szerokim zakresem rzeczy do zrobienia i zobaczenia. Val di Sole to także idealne miejsce na spacery, szlaki i trasy narciarskie odpowiednie dla osób na wszystkich poziomach zaawansowanie. I możesz podążać tą samą trasą, którą spacerujesz latem również zimą, ale tym razem w butach śnieżnych lub na nartach.

Wakacje są czasem wytęsknionym. Większość osób kojarzy je z czerwcem, lipcem i sierpniem, a przecież odpoczywać można w kwietniu, maju lub jesienią. Wszystko zależy od osobistych wyborów i preferencji.

Podkategorie