26
Śr, Lut

Ponad pół promila alkoholu w organizmie miał kierowca autobusu szkolnego, którego dziś rano w Cmolasie zatrzymali do kontroli drogowej kolbuszowscy policjanci. 50-letni mężczyzna wiózł dzieci do szkoły. Uczniowie wraz z opiekunem dotarli na lekcje pieszo. Kierowcę za jazdę w stanie nietrzeźwości czeka odpowiedzialność przed sądem.

Portal Informacyjny rzeszowska24.pl obejmuje swoim patronatem inicjatywy i wydarzenia, seminaria, konferencje, spotkania, warsztaty, publikacje, realizacje programów multimedialnych etc.. Mogą to być inicjatywy o zasięgu zarówno ogólnopolskim, jak i regionalnym czy lokalnym.

1 maja 2004 roku to pamiętna data dla wielu osób. I nie chodzi wcale o to, że być może był to najlepszy weekend majowy w ich życiu. Nie, data ta jest ważna dla całego narodu polskiego, gdyż tego dnia Polska oficjalnie stała się członkiem Unii Europejskiej. Zniknęły granice, a obywatele naszego kraju zyskali łatwiejszy dostęp do usług z całej Europy. Wraz z nimi przyszła też możliwość otrzymywania dofinansowań na realizację projektów w ramach prowadzonej działalności. Lista chętnych na otrzymanie pieniędzy z Unii jest zawsze bardzo długa, dlatego trzeba wykazać się ciekawym pomysłem i jego praktycznym rozwiązaniem, dzięki któremu Unia postanowi nas wesprzeć. Są też sektory, w których dofinansowanie jest uzyskać łatwiej.